М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чому театр – це дзеркало життя? Наведіть переконливі приклади.

👇
Ответ:
nickieivanov
nickieivanov
07.04.2020

1) Театр вириває людину з традиційного середовища, в якому вона щоденно знаходиться, а як відомо, зміна діяльності – це одна з форм відпочинку. Другою причиною походу в театр є духовне збагачення, яке отримує людина.

2) Важлива специфічна особливість театру, яка відрізняє його переважно від усіх видів мистецтва (виняток — хореографія), полягає у тому, що глядач має змогу стати свідком процесу художньої творчост гати створення художнього образу власними очима.

3) ВОЛЬТЕР — французький письменник, історик, драматург та філософ.

4) Професійний актор повинен вміти працювати як самостійно, так і у взаємодії з партнерами, бути відповідальним в роботі, а також реалізовувати те, що задумав режисер. Професія актора вимагає працьовитості. На численних репетиціях актор, ставлячи себе в обставини п'єс і героїв, створює характер своєї ролі, «вживається» в неї.

5) У театрі відображуються образи різних людей, персонажів, події, відтворення письмових творів.

4,6(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ahmet2007
ahmet2007
07.04.2020

Книга супроводжує людину протягом усього життя: перші книги — альбоми казок, розмальованки, перші дитячі вірші. Ми полюбили їх, а через них почали звертатися до інших книг. Книги — наші вірні порадники, вони вчать нас мислити, відкривають нам невідоме. А тому роль книги в житті людини дуже велика: своїй грамотності, освіченості ми зобов'язані книзі. Вона вчить нас. бути чесними, працьовитими, любити свій край, поважати людей. Книга переносить нас в інші країни, епохи.  Я люблю читати книги про історичні епохи і події. Ці книги збагачують мої знання про життя людей у різні часи, вчать переборювати певні випробування долі, розкривають красу мови.  Я вважаю, що книги — це найбільший людський скарб і життя без них важко уявити.

4,5(90 оценок)
Ответ:
icon21
icon21
07.04.2020

В  селі Ламанчі жив  чоловік. Йому було  50 років. Він назвав себе Дон Кіхот, і вважав себе справжнім лицарем (Тому що він перечитав багато лицарських романів). Гадавши ось так, він пішов подорожувати світом. І одного разу він вирішив переночувати в замку, хоч насправді це був звичайний будинок, в якому жив господар. І після таких одноманітних пригод врешті він повертається додому. Але через деякий час знову вирушає у мандри. За час цієї подорожі він взяв участь в лицарському турнірі, де програв. І переможець цього турніру сказав Дон Кіхотові, щоб той повернувся додому, і більше ніколи не вважав себе лицарем.

Коли Дон Кіхот повернувся додому, то він став пастухом, і за деякий час, він захворів і помер.

4,5(67 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ