М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чи вважаєте ви, що щастя в тому, щоб нічого не робити, як Павлусь?

👇
Ответ:
Вита1908
Вита1908
01.07.2020

Ти про скарб?

Объяснение:

Ні, я так не вважаю так це класно коли нічого не треба робити, вистачає тільки везіння, але це не заслужено як на мене.

4,7(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
паша5808989
паша5808989
01.07.2020
Климко – сирота, головний герой автобіографічної повісті Григора Тютюнника. Образ Климка втілює ідеал людини. У маленькій сирітській душі Климко носив стільки доброти, милосердя і співчуття до знедолених і стражденних, що не побоявся в одинадцять літ вирушити в далеку дорогу по сіль, аби тільки до близькій людині — своїй учительці — не померти з голоду. Скільки натерпівся й намучився за свою двотижневу дорогу маленький лицар, скільки разів ризикував бути вбитим, замерзнути десь на полі під копицею — адже йшла війна і заходити в села було небезпечно. Та хлопчик ішов: його вело дорогою поневірянь милосердя. Зовнішність Климка: «Климко йшов босий, у куцих штанчатах, старій матросці, що була колись голубою, а тепер стала сіра, та ще й в дядьковій Кириловій діжурці. Тій діжурці, як казав дядько, було «сто літ», і не рвалася вона лише тому, що зашкарубла від давньої мазути» Риси характеру Климка: а) щирий, добрий, працьовитий; б) мужній, вольовий; в) благородний, чуйний, уважний, турботливий г) винахідливий. Прагнення Климка  а) прагнення навчитися; б) відповідальний за доручену справу; в) шанобливе ставлення до дружби Значення образу Климка а) залишився сиротою, так само як і автор твору; б) виховувався у дядька, який теж загинув від німецької бомби; в) риси характеру.Джерело
4,8(16 оценок)
Ответ:
YarSmith
YarSmith
01.07.2020
Повістю називається один із жанрів прози. За своїм обсягом повість займає проміжне положення між розповіддю і романом. Сюжет повісті зазвичай відтворює природні відрізки життя і позбавлений інтриги. Він зосереджений на головному герої і характері його особистості. У повісті зазвичай є тільки одна сюжетна лінія. І в ній зображується всього кілька епізодів з життя головного героя.

Чим повість відрізняється від оповідання
Повість відрізняється від оповідання своїм великим об’ємом. Так якщо обсяг розповіді вимірюється десятком сторінок, то обсяг повісті може становити кілька сотень сторінок друкованого тексту.
Крім цього розповідь являє собою оповідь про один-два епізоди життя головного героя, в той час як у повісті може розповідатиметься про більший відрізку його життя. На відміну від розповіді в повісті більше дійових осіб, а також подій.
4,6(74 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ