М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Запишіт риси характеру герасима та епизоди 1 дії у яких вони розказываються. (Запиши черты характера Герасима и епизод 1 действия в которых они розказываються.)

👇
Ответ:
natochka2001
natochka2001
30.10.2020

ответ: трудолюбивый- одаренной необычайной силой, он работал за четверых - дело спорилось в его руках, и весело было смотреть на него.

Усердный - усердно исполнял он свою обязанност: на дворе у него никогда ни щепок не валялось, ни сору.

Угрюмый - Герасим жил один и потому был угрюмым.

Сильный - он только двинет плечём - и не только телегу, самое лошадь спихнёт с места.

Добрый - возвращаясь вдоль реки, Герасим увидел в воде тонущего щенка, выловил его, отнёс в свою коморку и накормил молоком.

Объяснение:

Усердный, угрюмый, сильный, трудолюбивый, одинокий, добрый, спокойный.

4,8(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ostrom889p012wa
ostrom889p012wa
30.10.2020

Як відомо, мудрість завжди цінувалася у народі. Особливо, якщо це стосува­лося суперечок простих людей і багатіїв. Саме цій темі й присвячена українська народна казка «Мудра дівчина».

Розповідається у ній про двох братів — бідного і багатого. Як буває у житті, багатий був надзвичайно жадібним і дурним. Не хотілося йому віддавати корову бідному братові, тому й вирішив обдурити його. Багач почав загадувати бідному загадки, які не можна було розгадати.

Та ніхто не думав, що донька бідняка, Маруся, виросла такою кмітливою і розумною, що знайде вихід із будь-якої ситуації. Саме вона і підказала батькові від­гадки на всі панські загадки.

Оскільки казка «Мудра дівчина» належить до соціально-побутових, то стає зрозумілим такий сюжет. Бо простим людям завжди хотілося перемогти у цій ві­чній суперечці. І разом з тим у казках підкреслювався розум народу, його талант і вміння. А ще в казці говориться про добро і зло. Оскільки, добро завжди перема­гає, то й мудра дівчина зі своїм батьком перемогли злого і жадібного пана.

4,5(57 оценок)
Ответ:
andreybober20
andreybober20
30.10.2020

розкрити силу особистості поета-борця і красу поетичного слова, пройнятого філософським спокоєм і любов'ю до людей, до рідного краю, духовної стійкості й незламності, відданості; до усвідомити ідейно-художній зміст поезії; розвивати навички вдумливого, виразного читання поетичних творів; уміння аналізувати поетичні твори; уміння висловлювати свої судження про прочитане критичне мислення, увагу, пам'ять; учні мають відчути пророчу далекоглядність та мудрість поезії Шевченка; вчитися у нього вірності та людської гідності; формувати почуття громадянської мужності, відданості Батьківщині й народові; виховувати усвідомлення великого значення почуття вірності для формування особистості; повагу до рідних звичаїв і традицій, їх роль в житті людини; любов до рідного краю;

4,7(35 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ