М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Як ви уявляєте Павлуся у творі О. Стороженко "скарб" коли він доріс до парубка

👇
Ответ:
Polinka20071
Polinka20071
16.11.2021

31pigr3ip1hfqekql

Объяснение:

lchjlqvljxa ljvz abxalj v 0wxu0hfw0ux

4,6(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Саша039
Саша039
16.11.2021

Відповідь:

Значення давньої культурної спадщини свого народу для майбутніх поколінь

«Пісня та мила, пісня та люба – все про кохання, все про любов», - скільки української душі вилито в її поезії та прозі! Сльози, розпач, біль розлуки і радість зустрічі, розчарування, закоханість, щастя – все це стислий опис культурної спадщини мого народу.

Чи має користь вона для мене? Безперечно! Передаючи з поколінь в покоління невдачу або успіх, горе або радість, біль або щастя чи то в коханні, чи в материнстві, чи в дружбі, предки залишили мені цінний досвід, що набувався роками. Їхні пісні та балади вчать дорожити батьками, любов яких ніколи не зрадить, бути обережною в коханні, берегти своє серце і бути вірною своєму слову. «Хто в любові не знається, той горя не знає», - співає молода дівчина, яка потерпіла біль розлуки з коханим. Читаю ці слова і відчуваю глибину розпачу, якого може завдати невірність власним словам і обіцянкам. Це мотивує самій бути відповідальною за серце свого друга і берегти власне від невірних людей.

Українська культурна спадщина – це скарбничка, багата цінними порадами та уроками. Щирість і відкритість серця, дали змогу народові вкласти в свої пісні чимало корисних порад і життєвої мудрості. Черпати досвід з цим джерел варто і сучасному молодому поколінню, адже життя змінюється ззовні, однак серце незмінне.:

4,7(58 оценок)
Ответ:
пингвин38
пингвин38
16.11.2021

Індивідуальність. Кожна прочитана книга запам’ятовується обкладинкою, текстурою сторінок, шрифтом. Тому всі вони для нас – різні, і всі разом створюють цілий світ.

Інформацію простіше сприймати і читати з паперового джерела. Дослідники проводили досліди, покликані порівняти швидкість читання і глибину запам’ятовування інформації при використанні різних носіїв. Цифри наводити не будемо, але вони підтвердили, що паперові книги мають значну перевагу в цьому питанні. Чому?При читанні мозок намагається створювати певні зачіпки. Коли ми маємо справу з паперовою книгою, цими зачіпками служать колір обкладинки, формат видання, характеристики палітурки, вигляд сторінок, запахи, розташування тексту, наявність картинок. Завдяки всьому цьому в голові створюється структура, яка допомагає вишукувати в пам’яті потрібну інформацію. В електронному ж варіанті всі тексти однакові, тому мозку немає за що зачепитися, крім самих даних.

При читанні паперової книги ми яскравіше переживаємо емоції. Знову ж таки, це підтверджено дослідами. Вчені досліджували фізіологічні реакції організму, і зокрема активність нервової системи при читанні паперових і електронних книг. У першому випадку ці реакції були майже в два рази вище.

Запах книжкових сторінок. Не будемо відкидати і такі милі нюанси, як запах книжкових сторінок, задоволення від придбання свіжого томика в гарній обкладинці, розглядання корінців на полицях домашньої бібліотеки…

Стимулює дітей до читання. До речі, домашня бібліотека стимулює дітей до читання куди більше, ніж електронна книга. Ряди барвистих томів викликають цікавість, в той час як використання гаджетів зводиться до ігор і соціальних мереж.

4,4(64 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ