М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Схарактеризуйте будову твору. Скільки, на вашу думку, сюжетних ліній є у творі? Щоб обґрунтувати свої міркування, спробуйте визначити персонажів кожної сюжетної лінії та її структурні елементи: експозицію, зав'язку, розвиток дії, кульмінацію, розв'язку. Три зозулі з поклоном.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
okorfeda
okorfeda
06.11.2021

Іван був 19 дитиною в гуцульській родині Палійчуків. Маленьким часто плакав, погано ріс. Підрісши, Іванко любив ходити в у гори, в ліс, там йому було добре. Незабаром хлопця послали пасти корів.

У хаті часто були неспокій і горе. Брата Олексу роздушило дерево в лісі, а родич Василь загинув у бійці з ворожим родом.

Коли сім'я Палійчуків їхали до церкви, вони зустріли ворожу сім'ю Гутенюків. Почалася бійка. Іван вдарив дівчинку Марічку. Але потім вона поділилася з ним цукеркою і діти почали дружити.

Коли вони підросли, почали зустрічатися. Марічка співала співаночки, а Іван грав на флаері. Але згодом він пішов в найми, пасти овець. Повернувшись, він не застав Марічки. Вона втопилася у річці Черемош. Іван ходив та шукав її, але не знайшов і зник.

Через шість років повернувся, в дуже поганому вигляді. Через рік одружився з Палагною. Вона була багатою, доброю господинею та гордою. Дітей у них не було, але було господарство, яким Іван приділяв весь свій час.

Згодом Палагна познайомилася з сусідом Юрою, мульфаром, з яким у них зародилося кохання.

Іван почав постійно чути голос Марічки, який постійно кликав її. Це була нявка, яка прийняла образ дівчини. Один раз він почув знову цей голос і пішов за ним. Провалився в прірву та помер.

Ледь живого наступного дня його знайшли пастухи.

Сумна трембіта повідомила про смерть. Але потім залунав жіночий сміх і розпочалися забави, аж на грудях у померлого забряжчали мідні гроші, скинуті добрими душами на перевіз.

4,7(73 оценок)
Ответ:
happymenfeed
happymenfeed
06.11.2021

О— Пригадайте, чим були гроші для Герасима Калитки? Для чого вони були йому потрібні?

— Зверніть увагу на прізвище головного героя трагікомедії. Чи знаєте ви лексичне значення слова «калитка». (Калитка, гаман — це шкіряна сумка для грошей.)

— Як виявилася натура Герасима під час купівлі фальшивих грошей? Відповідаючи, посилайтесь на текст.

— У яві V третьої дії, у якій розповідається про те як Савка розмінював «гроші». автор вводить такий діалог між Калиткою та Савкою:

Герасим. Не мучте, куме! Кажіть …

Савка. Годяться, куме. (Випускає шию Герасимову з рук).

Герасим. Годяться! (Обніма Савку так само, як його обнімав Савка і, держачи за шию, балака крізь сльози). Куме, соколе мій … Куме, нашими устами Бог говоре … (Цілує його). Я кращого слова відроду не чув, як пташка защебетала перший раз від цього слова. Скажіть ще раз це слово, скажіть, куме!бъяснение:

4,7(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ