М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Доведіть, що поезія «У теплі дні збирання винограду» - сонет.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
миньён9
миньён9
13.07.2021
                                           Амосов Микола Михайлович                                                                                  Народився 6 грудня 1913 року в сім'ї селян. Мама була повитухою, працювала в селі неподалік від міста Череповець. Батько пішов на війну 1914, а коли повернувся, то незабаром покинув сім'ю. З 12 до 18 років навчався в Череповці у школі, потім — там же — в механічному технікумі.З 1932 р. працював в Архангельську, начальником зміни робітників на електростанції при лісопильному заводі. 1934 — розпочав навчання в Заочному індустріальному інституті. 1935 — поступив в Архангельський медичний інститут, який закінчив з відзнакою1939. Паралельно з медициною продовжував навчання в заочному інституті. Темою для диплому обрав проект великого аероплана з паровою турбіною.1940 — отримав диплом інженера «із відзнакою». Після закінчення інституту і до початку Німецько-радянської війни працювавхірургом лікарні в Череповці. Працював у комісії з мобілізації, а через деякий час призначений головним хірургом у Польовий пересувний госпіталь. Після того працював хірургом в Москві.[Брянськ].1952 — переїхав до України в Київ, де проживе 49 років. У березні 1953 захистив докторську дисертацію з медицини на тему «Резекції легень при туберкульозі». З 1958 року починає співпрацювати з Інститутом кібернетики в галузі фізіологічних досліджень серця. 1963 — Амосов уперше у СРСР зробив протез мітрального клапана. З часом наукові дослідження М. Амосова, за його власними словами, сформувались в такі напрямки:Регулюючі системи організму — від хімії крові, через ендокринну і нервову системи до кори мозку.Механізми розуму і штучний інтелект.Психологія і моделі особистості.Соціологія і моделі суспільства.Глобальні проблеми людства.1962 — обраний членом-кореспондентом Академії медичних наук УРСР. В тому ж році отримав Ленінську премію, обраний депутатом Верховної Ради СРСР. З 1969 — академік Української Академії Наук.12 грудня 2002 року на 90-му році життя помер від інфаркту і похований на Байковому кладовищі в Києві (ділянка № 52а). 12 грудня 2003 року встановлений надгробний пам'ятник. Автори — скульптори Олександр Дяченко, Костянтин ЧудовськийМико́ла Миха́йлович Амо́сов (* 6 грудня 1913, Ольхово, сучасна Вологодська область, затоплено Рибінською ГЕС — † 12 грудня2002, Київ) — український лікар, учений в галузі медицини, біокібернетики; дійсний член НАНУ, директор Інституту серцево-судинної хірургії. У 2008 році він був визнаний другим після Ярослава Мудрого великим українцем за результатами опитування громадської думки Великі українці[1].
4,5(26 оценок)
Ответ:
uchikha2016
uchikha2016
13.07.2021
Данная задача требует найти количество свободных мест в кинозале. Из условия известно, что во время сеанса 3/10 всех мест в зале оказались свободными.

Для решения задачи нам нужно найти количество свободных мест в абсолютном значении, поэтому необходимо вычислить количество мест, которое оказалось свободным.

Один из способов решения данной задачи заключается в умножении общего количества мест в кинозале (100) на долю свободных мест (3/10). Таким образом, правильным вариантом ответа будет вариант (в) 100 * 3/10.

Можно представить это следующей формулой:

Количество свободных мест = Общее количество мест * Доля свободных мест

Количество свободных мест = 100 * 3/10

Далее, для упрощения вычислений, мы можем сократить дробь 3/10. Число 3 можно представить как 30/10, затем можно сократить дробь, поделив числитель и знаменатель на их наибольший общий делитель, равный 10. Таким образом, получим:

Количество свободных мест = 100 * (30/10) / 10

Далее, выполняем умножение в числителе:

Количество свободных мест = 3000 / 10

И, наконец, выполняем деление:

Количество свободных мест = 300

Таким образом, в кинозале было свободно 300 мест.
4,5(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ