М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чому цар Іван Грозний відмовив данському королю​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
CANDISS1
CANDISS1
08.05.2020
Кожна особистість прагне стати сильною,але це стосується не тільки фізичної сили , а й духовної.Прикладом для нас може стати відомий поет,художник та мислитель Тарас Шевченко.Його життя було подвигом,який вражає нас і досі.Слід який він залишив на землі є для нас духовною спадщиною нашого народу і найбільша вершина людського генія. Шевченко – велетень духу, митець могутньої творчої сили, непримиренний борець за справедливість, за національне і духовне відродження України. Все життя Шевченко боровся за справедливість, за свободу, розуміння якої виходило за межі вузького визволення людей від кріпацтва, від поневолення та національного визволення України з-під гніту Росії.Сила Тараса Шевченка полягає в тому, що він зумів повернути нам свою національну гідність і необхідність боротися за відновлення незалежної Української держави. В історії України ще не було людини, що зробила б такий велетенський вплив на уми і серця своїх співвітчизників.
4,7(4 оценок)
Ответ:
TearPrincess2
TearPrincess2
08.05.2020

Сильна духом людина - це людина, яка точно знає, що вона хоче і знає в чому сенс її життя, а також не розмінюючись по дрібницях йде до чітко поставленої мети досягаючи мрії, одночасно допомагаючи людям, які її оточують, заряджаючи їх власним оптимізмом. Це людина, яка здатна здобувати перемогу над собою і над обставинами, її реакція на ситуацію завжди позитивна, адже від негативних думок виникають і негативні стани в організмі.

А до негативних думок призводять три речі 1|-C1 страхи, переживання про минуле, жалість до себе. Перше правило сильної людини - не біжіть від страху.

Якщо ви розберетеся в собі, то побачите, що багато ваших страхів - уявних. Ви турбуєтеся з приводу того , що ще не сталося, але, як вам здається, може статися, тоді як побоювання абсолютно необоснованны. Бувають, звичайно, і реальні, обгрунтовані страхи. Але ні від уявних, ні від реальних страхів не можна бігти, не можна ховатися, ховатися. Страх, якому ми подивилися прямо в очі, вже не страшний. Страх, якому ми боїмося заглянути в очі, і дійсно здатний убити нас.

4,5(88 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ