М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чому незвичайним людям важко вжитись у суспільстві ​

👇
Ответ:
Анюся1
Анюся1
23.03.2020

Незвичайними людьми вважають тих в яких є відхилення в розвитку, які не схожі на звичайну людину. Їм дуже важко вжитись у суспільстві, тому що часто в їхній бік говорять "не хороші" слова. Але люди повинні зрозуміти, що на їхньому місці може опинитися будь хто, ми повинні ставитися з повагою до таких людей, а ще ми не повинні їх зневажати.

Объяснение:

Набеюсь то :)

4,5(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dianavolk00
dianavolk00
23.03.2020
Серед великого різноманіття літератури нашого часу, за кількістю видань Біблія займає перше місце у світі.Вона перекладена майже всіма мовами світу і  є цінною пам’яткою як світової історії, так і літератури. Як відомо, християнство є однією із трьох  світових релігій, яку сповідує більше третини людства.Хоч ця релігія і поділяється на три течії: католицизм, протестантизм і православ’я, – та єднають всіх віруючих найвищі чесноти християнської побожності та священна книга християнства – Біблія.Яскраве відображення Біблія знайшла у мистецтві: літературі, музиці та живописі.Отже, духовне багатство людей різних країн світу та їх християнська віра, роблять Біблію найвідомішою і найавторитетнішою книгою у світі. Її мотиви зустрічаються в багатьох напрямах мистецтва, а сама книга є шанованою та цінною пам’яткою історії всього людства.
4,4(25 оценок)
Ответ:
carinakulebaki64356
carinakulebaki64356
23.03.2020
[Усі племена] мали ж свої обичаї, і закони предків і тих, і заповіти, кожне – свій норов. Так, поляни мали звичай своїх предків, тихий і лагідний, і поштивість до невісток своїх, і до сестер. І до матерів своїх, а невістки до свекрів своїх і до діверів велику пошану мали. І весільний звичай мали вони: не ходив жених по молоду, а приводили її ввечері; а на завтра приносили [для її родини те], що за неї дадуть. А деревляни жили подібно до звірів, жили по-скотськи: і вбивали вони один одного, [і] їли все нечисте, і весіль у них не було, а умикали вони дівчат коло води. А радимичі, і в’ятичі, і сіверяни один обичай мали: жили вони в лісі, як ото всякий звір, їли все нечисте, срамослів’я [було] в них перед батьками і перед невістками. І сходилися вони на ігрища, на пляси і на всякі бісівські пісні, і тут умикали жінок собі, з якою ото хто умовився. Мали ж вони по дві і по три жони. А коли хто вмирав – чинили вони тризну над ним, а потім розводили великий вогонь і, поклавши на вогонь мерця, спалювали [його]. А після цього, зібравши кості, вкладали їх у невеликий посуд і ставили на придорожньому стовпі, як це роблять в’ятичі й нині. Сей же обичай держали і кривичі. Й інші погани, не відаючи закону Божого, бо творили вони самі собі закон.
4,5(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ