М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Вирішіть фразеологізми з твору «Мишка» Богдан Лепкий!

👇
Ответ:
QQQZZZQQQ
QQQZZZQQQ
08.04.2022

Мишка что б провчити господрів за ті что смороду не дали молока хворій дитині погризли всі iхні гроші.та Пішла з цього дому томущо вона НЕ хоче залішатіся під одним дахом з поганою ЛЮДИНОЮ

4,5(88 оценок)
Ответ:
Lenechka20
Lenechka20
08.04.2022

Це соціально-побутова казка. Б. Лепкий обрав форму казки тому, що такі твори мають повчальний характер. У них завжди зрозуміло, що добре, а що погане, торжествує правда і справедливість, а негідники зазнають справедливого покарання. Саме у казковому творі людина може побачити себе ніби збоку, чужими очима. Письменник мав на увазі не малих і великих дітей, а дітей і дорослих. І ті, й інші повинні вчитися жити по-людськи, розділяти справжні і несправжні цінності).

4,8(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SAMAWHICE
SAMAWHICE
08.04.2022

Відповідь:

1. Яку суму мав заплатити Герасим Калитка за 100 000 фальшивих грошей?  "...купить за п'ять тисяч сто тисяч фальшивих..."

2. На що в першу чергу він хотів їх потратити? Герасим мріяв купити у сусіда Смоквинова землю. цитата: "Коли б тілько кум благополучно розміняв, а тоді я й Гершка обманю? Сам куплю у Смоквинова землю"

3. Де мав бути проведений обмін грішми між Герасимом та Невідомим? на вокзалі цитата:   "Так у понєдєльнік увечері ви будете на вокзалі у тому місці, де для мужчін і для дам, — розумієте?"

4. Кого Герасим взяв собі у компаньйони? кума Савку. Цитата: Кращого компаньйона, як кум, не знайти!

5. За що Калитка розсердився на робітника Клима? За те, що він заховав собі ще з вечері окраєць хліба. Цитата:  "Бійся бога! Хіба ти з'їси до обіда пів-хліба?"

6. Чому Герасим не дозволив дружині з наймичкою їхати до церкви кіньми? щоб коні не стомилися цитата: С.котина гроші коштує, вона цілий тиждень робить на нас, а в неділю, що мала б відпочить, — гони в церкву.

7. На кому Калитка хотів одружити Романа? Як прийняли хлопця свати? на дочці Пузиря, але у будинку багатія Романа не пустили навіть у кімнату. цитата: Тю! Та я їду свиней купувать, ну, а як за одним заходом подивлюся на свиней і на Пузиревих дівчат Та мене, тату, у горниці і не кликали, я на кухні й обідав.

8. Чому Герасим оженив сина на наймичці Мотрі, хоча спочатку був проти? Герасима образило відношення Пузиря до Романа, а також він хотів знайти причину, щоб відсвяткувати з кумом вдалий обмін фальшивих (на їхню думку) грошей. цитата: Обідив Пузир Романа! Не закликав у хату, так я женю Романа на Мотрі.   Я ніколи не гуляю, щоб не було подозріння. А от що: засватаю я Романа на Мотрі — от і буде причина нашій гульні

9. Яку угоду запропонував Герасиму єврей Гершко? Гершко запропонував  позичити поміщику Смоквинову, який розорився, п"ять тисяч під заставу його землі. Гершко розуміє, що Смоквинов не зможе віддати ці гроші та ще й з процентами, а тому земля залишиться Герасиму. цитата: Смоквинов позичає на улучшеніє хазяйства п'ять тисяч! ... Яке там улучшеніє? Пхі! Между прочево, мне досконально звесно, що він уже п'ять імєнієв проїв. Ну, добре, нехай собі їсть!… Давайте єму п'ять тисячов під закладну, візьміть добрі проценти — і земля буде ваша.

10. Як Невідомому вдалося обдурити Герасима при покупці грошей? Замість фальшивих грошей Невідомий підсунув йому звичайний папір в пачках, з яких " тілько на трьох пачках спереду і ззаду наклеєні гроші, а то все чиста бумага".

11. Яким вчинком Калитка зреагував на те, що його ошукали?  Герасим з розпачу намагався покінчити життя самогубством.

12. Як ви вважаєте, чи зможе головний герой змиритися з втратою грошей? На мій погляд, Герасим з часом  все ж таки зрозуміє, що гроші не вартують того, щоб назавжди втратити своє життя.

Пояснення:

4,4(13 оценок)
Ответ:
Ипак44
Ипак44
08.04.2022

Объяснение:

коли чоловік чинив фортепіано , він почав грати Шопена , дівчинці дуже сподобалось , вона почала плакати. Чоловіче сказав , ти теж навчишся грати цю мелодію , тільки грай коли тобі буде більш ніж двадцать років. роки йшли , дівчинка плакала під цю мелодію, але грати так і не навчилась.

У авторки цієї новели є ще твори ,які пов'язані з музикою ,особливо Шопеном. Про свою любов до музики Ольга Кобилянська дуже промовисто писала в листі до Савина Абрисовського від 25 листопада 1893 року: "Се добре, що Ви музикою займаєтесь. Єсли Ви що в ноти уложите, — не забудьте мені прислати. Я сама не виграваю з нот коректно, тому що вчилась малою 8-літньою дівчинкою на фортепіані лиш 2 місяці, але в мене є сильний слух. Кажу другому виграти, а потім зі слуху буду сама грати… Але з мене, мабуть, помимо всього, музик мав вийти, а вийшов літерат. Просто сміх бере!.."

4,8(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ