Ніхто не буде сперечатися з тим, що доброта і чуйність - дуже хороші людські якості. Всім подобається спілкуватися з добрими і чуйними людьми. І навпаки: зі злими і черствими людьми спілкуватися ніхто не хоче, тому зазвичай у них немає друзів. Хто ж захоче дружити зі злим людиною?
А ось якщо людина добра і чуйна, тоді у нього завжди буде багато друзів. Всі будуть любити таку людину. Якщо раптом у нього з'явиться якась проблема, друзі завжди до Тому що добра людина і сам друзів виручав. А ще кажуть, що добрі люди відрізняються міцним здоров'ям, тому що часто посміхаються і не зляться через дрібниці. Так що якщо хочеш бути здоровий і щасливий - будь добрим і чуйним!
Варіант 2
Вважається, що хороших людей більше, ніж поганих. Я думаю, це правда. Адже, якщо подумати, нас оточують здебільшого дуже хороші, привітні, приємні люди. Коли ми їх бачимо, спілкуємося з ними, нам стає радісніше, світліше на душі, так хочеться обійняти такого доброго людини, посміхнутися йому, сказати, як приємно з ним перебувати. Мені здається, найважливіше для людини - це його душевний стан, його настрій, яке залежить від дуже багатьох чинників, від того, що відбувається в його житті, від людей, які його оточують ...
Така якість як доброта, грає важливу роль в житті кожного з нас. Вона рятує нас, і ми з її до рятуємо інших. Вона змінює людей, їхнє ставлення до навколишнього ...
Заохочення доброти в людях - безцінний елемент не просто життя, а й ділового життя. Багато ділові, знамениті, шановні люди домоглися успіху не тільки завдяки своїм талантам і везінню. Більшість з цих особистостей мають добрий, справедливий характер. Є й ті, хто прославилися своєю добротою, хоча прагнули і досягли слави в чомусь іншому. Якщо задуматися, до чого вони йшли, чого хотіли, в результаті отримаємо: робити добро. Не відразу можна зрозуміти це.
Багато лікарів рятують життя, взявши на себе таку відповідальність, знаючи, що всі ці життя лежать на їх плечах, що від НИХ залежить дуже багато чого в житті інших людей. Поліцейські, захищаючи від злочинців мирних жителів, самі гинуть від рук лиходіїв ...
Цих людей ми любимо, поважаємо, вважаємо героями. Вони гідні цього, ми заохочуємо їх доброту своєї щирою любов'ю. Мені здається, це найважливіше для кожного з нас - знати, що тобі хочуть подарувати добро і дарують його. Ну а що саме таке ДОБРО - кожен з нас знає сам. По своєму.
ответ: «Федько халамидник» характеристика Толі
Образ Толика — панської дитини, яку оберігали від будь-яких труднощів, протиставлений образу Федька. Це протиставлення виявляється і в портретних характеристиках, а особливо через поведінку в критичній ситуації. Толя сам напросився на крижини, бо його мучила заздрість до Федька, але зізнатися в цьому своїм батькам він побоявся. Толя сприймає благородний вчинок Федька як належне, його не мучить сумління, що він обманув, звалив свою провину на товариша. Коли Федько помер, Толик навіть не прийшов попрощатися з ним, лише байдуже гав з вікна за похоронною процесією. Засобом характеристики цього героя є й фінальний епізод: Толя приходить до матері Федька забрати чижика, хоча Федько виграв суперечку і цей чижик уже йому не належав. За до виразних деталей автор дає зрозуміти нам, яка людина виросте з цього Толика. Неоднозначно зображені батьки Федька-халамидника: їх поведінка стосовно сина видається жорстокою, але вона психологічно вмотивована. Батьки Федька знаходяться в повній залежності від Толикових, бо знімають у них квартиру і в будь-який момент можуть опинитися на вулиці. Цим і зумовлене таке строге покарання сина за те, що він образив хазяйську дитину. Надзвичайно прикро, що Толя, якого врятував ціною власного життя Федько, навіть не робить ніяких висновків, більше того, він аніскільки не засмучений тим, що сталося. Виходить, що благородний учинок «халамидника», який призвів до страшної трагедії, був непотрібний, бо зрозуміло, що такі, як Толик, не змінюються.