М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Пригадати, що таке фразеологізми (з ними ви ознайомилися на уро- ках української мови). Знайти й виписати з "Тореадори з Васюківки" ті фразеологізми,
що викликають сміх, наприклад: галасують, як баби на базарі; дуля
з маком; дати дриза тощо.​

👇
Ответ:
cmpunk559
cmpunk559
06.06.2023

фразеологізми — стійкі словосполучення, які сприймаються як єдине ціле і вживаються носіями мови в усталеному оформленні.

Объяснение:

такого втру маку - тиждень чухатимешся

як реп'ях до собачого хвоста

схожий, як свиня на коня

страшнюче мурмило

4,5(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nikbayy
nikbayy
06.06.2023

Объяснение:

В правильно спланированном туристическом походе изначально предполагается, что участники этого мероприятия будут какое-то время (от двух до двадцати (и более) дней) находится в условиях автономного существования и прохождения запланированного маршрута. На этот период необходимо обеспечить группу всем необходимым: снаряжением, питанием, средствами навигации, медикаментами, документами и т.п.Одному человеку всё это подготовить и собрать, а в походе учитывать, распределять и записывать, достаточно сложно, поэтому, на стадии подготовки руководитель распределяет основные должности и связанные с ними ответственности между участниками предстоящего похода.

4,8(47 оценок)
Ответ:
Хєю
Хєю
06.06.2023

ответ:1. Про що автор повісті зазначає: «У долині, на виднокрузі, сіріло щось широкою смугою і розливалось з пітьми»? а) Ліс; б) Чорне море; в) левада; г) Дунай. 2. Переховуючись у яругах, втікачі очікували: а) румунів; б) перевожчиків; в) козаків; г) коли буде дощ. 3. Чому втікачі, переховуючись, раптом погасили вогнище? а) Вже добре зігрілись; б) напекли картоплі; в) почули кінський тупіт; г) хтось чужий кричав у темряві. 4. Тікаючи з неволі, Іван в дорозі пристав до Остапа через те, що вони: а) були з одного повіту; б) разом колись збирали панський урожай; в) мали спільних родичів; г) знали один одного ще з дитинства. 5. Якою була причина того, що Іван вирішив залишити рідне село? а) Не хотів працювати на пана; б) від голоду; в) через свою жінку; г) виявив бажання вирушити на пошуки кращого життя. 6. Що вразило втікачів, коли вони переховувалися в комишах? а) Крик ворони; б) сяяння трьох вогників; в) вий вовка; г) хлюпіт води. 7. Тікаючи від охорони, Остап із Соломією нагадували: а) сполоханих птахів; б) тварин, яких цькували собаками; в) листячко, що тріпотіло від сильного вітру; г) тремтіння людей перед бурею. 8. Річка, за якою знаходиться Туреччина: а) Прут; б) Дунай; в) Ворскла; г) Знам’янка. 9. Що робили Остап із Соломією для того, щоб переправитися через річку? а) Латали свій одяг; б) готували зброю; в) майстрували пліт; г) ремонтували човен.10. Через що Остапа пов’язали турецькі жовніри? а) бо він вважався біглим; б) через циган; в) оскільки ухилявся від сплати податків; г) за вказівкою зрадника. 11. Для чого Соломія потрапила на базар? а) За наказом хазяїна; б) купити одяг Остапу; в) придбати коханому нове взуття; г) найнятися на роботу. 15. Щоб знайти Остапа, Іван порадив Соломії звернутися до: а) інших циган; б) міграційної служби; в) багатого болгарина; г) поліцейської дільниці.

1г 2б 3в 4а 5в 6в 7б 8а 9в 10б 11б 12г

Объяснение:

4,4(4 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ