М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Складіть характеристику Павлуся(із повісті скарб). Щоб ви змінили у його характері?

👇
Ответ:
123451528
123451528
18.01.2020

Павлусь-хлопець який був дуже байдужим, народився в селі, єдиний син у роидні залюблений матірью. Був ленивим, егоїстичним, ледачим, сонним.

4,4(58 оценок)
Ответ:
werttyu890
werttyu890
18.01.2020
Павлусь, а також як його називали «Петро-лежень» постає перед нами ледачею людиною, яку любить щастя і батьки. Матуся виконувала всі його забаганки, а тато останнім часом був проти його ледарювання. Я би змінила його характер таким чином: зробила би його скромнішим, небайдужим, співчутливим до інших і не таким ледачим і сонливим. Адже якби не його забаганки, його батьки мабуть досі було живі, але через мед серед ночі сталася трагічна ситуація. Але не дивлячись на це його ніколи не спіткала погана доля і щастя проводжало його крізь життя!
4,5(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
АсяСокол
АсяСокол
18.01.2020

Відповідь:

Не знаю, які пунки літературного паспорта пропонують у Вас. але можливо з цього щось пригодиться

Автор твору  - Емма Андієвська

Назва твору  - «Казка про яян»

Рік видання – частина казок видана збіркою у 2000 р, а частина у 2006  р.

Жанр – казка-притча

Літературний рід - епос

Тема – зображення казкової історії, у якій звичайний пастушок потрапляє у чарівне місто, населене лише яянами - дуже егоїстичними і байдужими до інших людьми

Головна ідея – засудження людського егоїзму, байдужості до  інших. тих, хто знає лише власне «Я», а також оспівування доброти, прагнення надати до тому, хто її потребує.

Сюжетні лінії  їх дві - 1) пригода пастушка в місті Яян, розповідь про жителів цього міста  2) історія життя дідуся, який ще юнгою потрапив  в місто Яян

Композиція – Твір невеличкий за обсягом і всі події у ньому розвиваються досить швидко. За короткий час пастушок не лише потрапляє у чарівне місто, але й знайомиться з життям його жителів, з дідусем, який розповідає йому свою історію, дізнається таємницю про те, як можна вийти з міста. Хлопець не лише сам виходить з міста, але й пропонує до дідусеві.  

Експозиція : пастушок, який пас кіз, випадково падає в провалля.  

Зав’язка : хлопець опиняться в місті яянів.  

Розвиток дії:  досить швидко хлопець з подивом помічає, що ніхто не звертає на нього ніякої уваги і навіть не відповідає на запитання. Лише один дідусь вступає з ним у бесіду і розказує, що вони знаходяться у такому місті, з якого ще ніхто не виходив, тому що кожен возвеличує лише своє «Я»  і ніхто не пам’ятає слова «Ти».  

Кульмінація : дідусь відкриває пастушку таємницю про чарівні брами цього міста, якщо до них звернутися з чарівним словом «Ти». Хлопець пропонує дідусеві вийти разом з ним з цього міста і бути йому за  рідну людину. Чарівне слово дійсно вперше відкриває браму і хлопець з дідусем назавжди покидають  місто.  

Розв’язка: хлопець опиняється серед рідних і знайомих йому скель, але замість дідуся на плечах у нього виявляється мішок із самоцвітами.

Проблематика: протиставлення егоїзму і альтруїзму, особистого і суспільного, доброти і бездушності  

Пояснення:

4,8(27 оценок)
Ответ:
Ele0000
Ele0000
18.01.2020
Якщо коротко, то "про що" можна знайти ось у цих рядках:
"Наш отаман Гамалія,
Отаман завзятий,
Забрав хлопців та й поїхав
По морю гуляти;
По морю гуляти,
Слави добувати,
Із турецької неволі
Братів визволяти."
Мова йде про те, як козацький отаман Гамалія взяв своїх козаків-вояків та й поїхав визволяти з турецького полону товаришів-побратимів, котрих до того схопили яничари і посадили в темницю в кайдани. Полонені козаки звертаються до природи - вітру, хвиль - щоб та до м донести до отамана звістку про те, що вони потребують до чекають на своїх товаришів, інакше турки їх стратять. Визвольний похід завершився вдало, полонених визволено.
4,7(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ