Епітет- це художнє означення, яке вказує на одну з ознак предмета і конкретизує його. Рефрен- це те саме, що і приспів у пісні, тобто рядок чи кілька рядків, що повторюються в кінці строфи чи групи строф. Анафора- це стилістичний прийом, що полягає у повторенні певних звуків, слів чи речень на початку двох і більше суміжних рядків чи строф. Порівняння- це троп, що полягає у зіставленні одного предмета чи явища з іншим, аби глибше розкрити його. Алітерація- це поетичний прийом, що полягає у доборі слів з однаковими приголосними звуками.
Г.С. Сковорода був дуже багатогранною і, без сумніву, надзвичайно талановитою людиною. Він зробив вагомий внесок в розвиток самостійності української літератури. Його твори, різні за тематикою, але й досі продовжують надихати і розпалювати серця. На мою думку, Г.С.Сковорода частково був людиною ренесансного типу, бо, якщі відслідкувати його творчість, то можна помітити, що існує багато творів на релігійну тему, але ж ідея Відродження полягала у тому, що людина є центром усього. Але, до якого типу би ми не віднесли Г.С.Сковороду, для нас він завжди буде одним з перших, хто вивів байку на шлях самостійного розвитку, наповнив свої твори глибоким ідейним змістом.
Рефрен- це те саме, що і приспів у пісні, тобто рядок чи кілька рядків, що повторюються в кінці строфи чи групи строф.
Анафора- це стилістичний прийом, що полягає у повторенні певних звуків, слів чи речень на початку двох і більше суміжних рядків чи строф.
Порівняння- це троп, що полягає у зіставленні одного предмета чи явища з іншим, аби глибше розкрити його.
Алітерація- це поетичний прийом, що полягає у доборі слів з однаковими приголосними звуками.