Привіт! Мене звати Олександра і я живу у місті ... .У моєму місті дуже багато ям на дорогах.
Президент моєї країни міг би зробити все для міст у Україні.Заремонтувати ями на дорогах,зробити кращі поїзда (та метро).Віктор Янукович може зробити для людей кращі газові умові та менші ціни на них. Коли люди живуть у затишних умовах то вони працюють краще на роботі ,а діти вчать матеріал у школі. Моя мама каже , що коли магазин поруч то зручніше. А магазини зараз не на кожному кроці. Можливо й тоді життеві умови у містах покращилися...
Як відомо, мудрість завжди цінувалася у народі. Особливо, якщо це стосувалося суперечок простих людей і багатіїв. Саме цій темі й присвячена українська народна казка «Мудра дівчина».
Розповідається у ній про двох братів — бідного і багатого. Як буває у житті, багатий був надзвичайно жадібним і дурним. Не хотілося йому віддавати корову бідному братові, тому й вирішив обдурити його. Багач почав загадувати бідному загадки, які не можна було розгадати.
Та ніхто не думав, що донька бідняка, Маруся, виросла такою кмітливою і розумною, що знайде вихід із будь-якої ситуації. Саме вона і підказала батькові відгадки на всі панські загадки.
Оскільки казка «Мудра дівчина» належить до соціально-побутових, то стає зрозумілим такий сюжет. Бо простим людям завжди хотілося перемогти у цій вічній суперечці. І разом з тим у казках підкреслювався розум народу, його талант і вміння. А ще в казці говориться про добро і зло. Оскільки, добро завжди перемагає, то й мудра дівчина зі своїм батьком перемогли злого і жадібного пана.
1. Іван Рева та Павло Завгородній — друзі-п’ятикласники.
2. Пригода — невід’ємна частина життя хлопців.
Риси характеру:
3. а) доброта і чуйність;
б) справедливість;
в) винахідливість:
г) гумористи, бешкетники, здатні на вигадку;
д) зневажливо ставляться до навчання.
4. Розкриття закономірностей поведінки героїв через їх вчинки та стосунки з оточуючими.