Максим Беркут – головний герой однойменного роману Івана Франка, над яким проходить основна дія. Він був непокірним козаччиною під час Коліївщини, переданої на всю історичну твір. В кінці твору головний герой потрапляє в неволю, де поведінка його є одним із цікавих аспектів.
У неволі Максим Беркут продовжує демонструвати сильний характер. Він виявляється справжнім козаком, гідним шану та поваги. Максим не зламався в неволі і не вказав зрадників, які підпалили його село. Він мав сильну волю і не втрачав гідності незважаючи на важкі умови.
Характер Максима Беркута виявився настійким, мужнім та справедливим. В ньому поєдналися як позитивні, так і негативні риси. Він був гордим, мужнім та сильним, однак ця гордість призводила до його загибелі. Максим завжди ставив свою країну і своє плем'я на перше місце. Незважаючи на те, що в неволі його ображали і морили, Максим ніколи не піддавався та продовжував боротися за справедливість та свободу.
Особистий розвиток Максима Беркута відбувається протягом усієї книги. Він з тим, що був свавільним козаком і навіть брав участь у насильствах війни, поступово перетворився на справжнього героя, який виявив гідність у неволі.
Його характер і розвиток у книзі Франка – приклад для молодого покоління. Це показує, що, незважаючи на випробування та невдачі, людина може зберегти свою силу духу та волю до перемоги.
В романе "Тигролови" писателя І. Багряного, сірки описываются как група людей, которые в прошлом были жителями мест, подвергшихся голодомору. Голодомор - это умышленно организованный голод, который привел к смерти многих людей в Украине в период с 1932 по 1933 годы. Следовательно, ответом на вопрос является вариант А: "Мешканцями місць голодомору".
Обоснование ответа:
В романе "Тигролови" І. Багряний рассказывает о событиях, которые произошли в период голодомора на Украине. Сірки представляют собой группу людей, которые выживали в трудных условиях, борясь с голодом и нищетой. Они были вынуждены покинуть свои дома и отправиться в поход по разным странам в поисках работы и лучшей жизни.
Вариант Б: "Емігрантами з Америки" не подходит, так как сірки не приезжали из Америки, а наоборот, они покидали Украину и отправлялись в разные страны, в том числе и в Америку, в поисках работы и лучшей жизни.
Вариант В: "Розкуркуленими радянською владою українцями-вигнанцями" тоже не является правильным ответом. Понятие "розкуркулення" относится к политике приватизации и раскуркулизации сельского хозяйства в СССР, которая проводилась коммунистической властью в 1920-е годы. Сірки не были выгнаными украинцами и не были прямо связаны с этой политикой.
Вариант Г: "В’язнями Далекого Сходу" также не соответствует описанию сірок. В романе не упоминается, что они были военнопленными или содержались в тюрьме на Далеком Востоке.
Таким образом, ответом на вопрос является вариант А: "Мешканцями місць голодомору". Сірки в романе были жителями районов, которые стали жертвами голодомора, и они искали лучшей жизни в других местах.
(3x-5)>2x+10
3x-2x>10+5
x>5