Привет, Том! Пишет тебе письмо мальчик по имени Назар. Мне десять лет. Я живу в Украине, в городе Одессе. Учусь в пятом классе. У меня, как и у тебя, есть брат, точнее, у меня два брата. Младший брат ещё маленький, а со старшим мы дружим. Он никогда не обижает меня, поэтому мы не ссоримся.
Том, я с большим интересом прочитал повесть Марка Твена о твоих приключениях. Особенно мне понравилось, как тебе удалось привлечь ребят красить девятифутовый забор. Они даже были тебе благодарны и отдали свои «драгоценности»! Я прочитал, что этим поступком ты открыл так называемый закон, прозванные твоим именем — Закон Тома Сойера. Это свидетельствует о том, что ты очень сообразительный и находчивый. У тебя есть чему поучиться!
Ещё мне понравилось, что ты очень смелый. Оказавшись с Бекки Тэтчер в пещере и заблудившись, ты не стал паниковать. Ты вёл себя, как настоящий будущий мужчина. Тебя можно считать образцом мужества для многих ребят!
вот держи вариант (в)
Объяснение:
Гроші... Для когось вони відіграють важливу роль, хтось має скромні грошові потреби, але, звичайно, без грошей обійтись неможливо.
Любов до грошей — ось що об'єднує персонажів п'єси Карпенка-Карого "Сто тисяч". Герасим Калитка, сільський багатій, прагне на всьому заробити і наскладати якомога більше грошенят. Він жорстоко експлуатує наймитів, шкодує для них шматка хліба і поступово втрачає ознаки нормальної людини.
Мріє про гроші і кум Герасима Савка. Він гадає, що "без душі, мабуть, легше, як без грошей", тому навіть готовий продати душу чорту, аби розбагатіти. Куми стають компаньйонами у придбанні фальшивих грошей, бо Калитка сам боїться йти на махінації. Зв'язавшись із кумом, Калитка бачить страшні сни: "Снилось, що кум гроші однімав". А коли компаньйонам приходить час ділити гроші, в руках у Савки з'являється ніж, бо Герасим намагається обдурити його.
Прагне до збагачення і копач Бонавентура. Цілими днями він тільки й займається тим, що копає землю, сподіваючись знайти скарб. Невідомий теж прагне отримати якомога більше грошей, хитро обдурюючи зажерливих багатіїв. Калитці подобається пропозиція Невідомого щодо придбання фальшивих грошей, він робить висновок: "Єврей — то діло, а Копач — морока!" Хитрий селянин намагається надурити єврея, але шахрай виявився хитрішим, підсунувши Калитці чистий папір.
Карпенко-Карий у своїй комедії яскраво показав нам, наскільки згубним для людей може бути вплив грошей. Він висміяв і засудив пороки суспільного життя й хиби в характерах людей, які полюбляють тільки гроші й заради них готові піти на будь-який злочин
Привіт, друже Томе!
Ти не знаєш мене, але я про тебе добре знаю. Я - школярка з далекого майбутнього. Про тебе і твого друга Гека Фына письменник Марк Твен написар низку романів, і тебе знають діти всього світу. Я захоплююся твоїми пригодами. Ти - дуже сміливий і добрий хлопець та вірний друг. Я б хотіла дружити з тобою, якщо б я жила у Америці, у Санкт-Петербурзі в ті роки. Тому я назвала тебе другом. Але ж я живу в інший час, у 21-му сторіччі, в Україні - це така країна у центрі Европи. У твої часи такої країни ще не було. Як і ти, я ходжу до школи, спілкуюся з друзями. А ще я люблю читати книжки, у тому числі і про твої пригоди. Шкода, що нам ніяк не зустрітися. Бувай!
Объяснение: