М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Хто з героїв повісті «Таємниця козацької шаблі» вас приваблює більше? З ким із них ви б хотіли дружити? Чому?

👇
Ответ:
tatarchenko04
tatarchenko04
04.04.2022

Я би хотіла познайомитись з козаком

Тому,що він дуже веселий персонаж.Мені здається що автор недооцінив автор і я б хотіла дізнатися про нього більше.І що було далі після того як привид отримав шаблю.

4,5(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lolSashalolo
lolSashalolo
04.04.2022

Нічого немає на світі страшніше байдужості. Чого варто твоя громадська позиція , якщо ти заявляєш : «Мені все одно ? ». Отже , тобі байдуже , що переживає близька тобі людина , твій товариш , все одно , якою мовою говорити , в якій державі жити , нецікаво , ким ти станеш у майбутньому. До чого ж це може привести? До того , що ти покинеш свою стареньку матір , що не будеш піклуватися про своїх дітей ? Так, можливо. Але подумай , до чого все це може призвести ? Адже байдужий до всіх людина не викликає дружніх почуттів , не цікавить нікого , не приваблює уваги. Чи готовий ти бути самотнім , викинутим за борт життя ? Мені здається , що для кожної людини важливо , щоб його любили. Однак не кожен розуміє , що для того , щоб отримати , треба віддати. Віддати любов , увагу , співчуття , щоб натомість теж отримати любов і увагу. Не бійтеся дарувати людям свої щирі почуття , адже « як відгукнеться , так і відгукнеться ».

Не будьте байдужими , не дарма ж Бруно Ясенський писав: «Не бійся ворогів - у гіршому випадку вони можуть вбити . Не бійся друзів - у гіршому випадку вони можуть тебе зрадити. Бійся байдужих - вони і не вб'ють і не зрадять , але тільки з їхньої мовчазної згоди існують на землі зрада і вбивство ».

Объяснение:

4,4(3 оценок)
Ответ:
kuliksvera
kuliksvera
04.04.2022

У творі М. Стельмаха "Гуси-лебеді летять" читач поринає у дитинство автора - часи, коли шанувалися українські традиції. Читаючи твір, ми маємо змогу познайомитись зі звичаями та традиціями українців. Твір насичений прислів'ями та приказками. Ось деякі із них:

Сто друзів - це мало, один ворог - це багато.

Над шкурою дрижати - людиною не жити.

Де не посій, то вродиться.

  Ці влучні народні вислови дозволяють нам пізнати чим жив народ, який світогляд мав. Вміло автор передає і розуміння сенсу життя, особливості побуту українців. Так, матір хлопчика каже: "Хоч ми й бідні, та маємо квіти і в городі і на комині, і на полотні, яке зодягає нас". З особливою любов'ю наші предки ставились до землі, мали давні традиції її обробки. Батьки Михайлика розуміють, що земля - їхня годівниця, тому дотримуються усіх звичаїв, пов'язаних із її обробкою.

4,6(37 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ