Провідний мотив вірша "Мені однаково чи буду..." Тараса Шевченка - це відчуття патріотичної відповідальності за батьківщину. У ньому відтворенні почуття громадянської мужності, духовної стійкості і незламності, відданості батьківщині й народові. "Мені однаково чи буду..." - це роздум Тараса Шевченка над важкою долею рідного краю. Автору не страшно, якщо його забудуть, але трагічна доля, яка чекає Україну його хвилює.
«Мені однаково» — вірш Тараса Шевченка, написаний 17-19 травня 1847 у Санкт-Петербурзі і входить до циклу «В казематі».
Відповідь:
1)Харків
2)Яків Головацький
3)Очі чорні
4)Вірш «Рибалка» П. Гулака-Артемовського є переспівом відомої балади Гете
5)-
6)Романс
7)через підземний хід
8)батьків і дітей життя і смерті вірності і зради
9)Остап
10)Як на мене Тарас Бульба дуже романтічний твір.Чому ?
Відповідь дуже проста. В цьому творі розповідається про молодих не дуже заможніх парубках , які тількі що приіхалі до батьків. Один із них закохався у молоду , красиву полячку. Парубок здатен для неі на все , та більше ніж на все . Розповідь разом з подіями війні та з любов"ю дуже різні але воні доповнюють одін одного .
Пояснення:
Відповідь:
Якшо мова йде про твір Андрія Чайковського "За сестрою", то Павлусь вирушив сам у Крим на пошуки сестри Ганусі
Пояснення:
цитата: "Тоді Павлусь устав тихенько, надягнув на себе кожушину, взяв сумку з сухарями в брата, його дві пістолі, мішочок з кулями й ріжок з порохом, припняв свою шаблю і пішов, несучи своє сідло на голові поміж сплячих козаків просто до того місця, де паслися коні. Знайшов свого коня і обережно виїхав помежи ватри вартових козаків у степ".