М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Описати щось в науковому і художньому стилі приклад: осінь зима квітка 7-8 речень временпи нет! только перевий раз обращаюсь 7-класс

👇
Ответ:
Деякі квіти забезпечують бджіл сировиною для виробництва меду — нектаром та пилком.Деякі рослини вирощують для того щоб отримувати ефірні олії власне з квітів.
2.Люблю прокинутися вранці та з чистим серцем вийти на ганок.В очі відразу кидається невелика клумба, де ростують мої улюблені соняхи.Кожного ранку вони здіймають свої голівки вгору, щоб побачити сонце і пробудитися після сну.Довгий пагін вражає своєю величністю.А листочки виблискують зеленим кольором на сонці.Взагалі, квіти - це щось магічне і незбагненне , в них прихований якийсь маленький чарівний світ незвіданої краси. 
4,7(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mocalov555
mocalov555
31.08.2021
Мабуть, кожна людина з дитинства знає народні прислів’я та приказки. Ці короткі, але влучні вислови чули ми від бабусі або дідуся, мами чи тата. Мій дід, наприклад, коли дивиться, як я щось роблю, не може втриматися і обов’язково скаже щось таке: «Сім разів відміряй, а раз відріж» або «Усе велике починається з дрібного». Через ці коментарі я інколи навіть ображався на нього. «Діду,- казав,- звідки ти знаєш, скільки разів я міряв…» А він тільки сміявся та й додавав: «Не той друг, хто медом маже, а той, хто правду каже». Звик я до цих дідових примовок, намагався не звертати на них уваги. Як же я здивувався, коли на уроці зарубіжної літератури дізнався, що улюблений дідів вислів «Мудрий навчається на чужих помилках» — то норвезька приказка. Ну, думаю, тримайся діду. Досить із мене глузувати. Тепер і я вчений.
4,4(56 оценок)
Ответ:
elenafrolova31
elenafrolova31
31.08.2021
Это зарубежная 1) бо в мати ернета ( анстазі де ресто) погана репутація, і в нього не було великі статків за плечима 2) дервіль 3) працював лихварем, був багатим, але ніколи не вихвалявся цим 4) ненавидів, не спілкувався, але в кінці роману відписує своє багатство дальній родичці - "вогник" 5) 6) діамант 7) гобсек дає гроші дервілю на покупку адвокатського бюро, а дервіль працює безкоштовно на гобсека 8) обережність 9) граф де ресто 10) вона спалила розписку про спадок 11) ні, ернест де ресто отримав свій спадок 12) віконтеса дозволила їм бути разом
4,5(58 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ