М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чи справді пісня впливає на розвиток дитини як майбутнього громадянина як представника своєї нації

👇
Ответ:
deepytat
deepytat
11.10.2020

На мою думку так

Объяснение:

Є пісні у яких представлений заклик до патріотизму та цінуванні своєї батьківщини або ж навпаки заклик з протистоянням правилам та знехнуванням до місця де ми народилися та живемо. Завдяки цим факторам у дитини може формуватися своя точка зору, яка у свою чергу запозичила деяку мораль з прослуханих пісень.

4,7(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
AliceWhite31841
AliceWhite31841
11.10.2020
1. Пациент пришел к врачу, потому что он испытывал проблемы со здоровьем или жаловался на какие-то симптомы.

2. Врач начал прослушивать грудь и легкие пациента, потому что это является одним из стандартных методов для проверки здоровья дыхательной системы. Врач хочет убедиться, что все звуки, которые он слышит, нормальные и нет никаких необычных звуков, которые могут указывать на проблемы в дыхательной системе.

3. Врач хранит температуру в своем кабинете низкой, чтобы создать комфортное окружение для всех пациентов. Низкая температура также помогает предотвратить распространение бактерий и вирусов в закрытом пространстве, поскольку они не выживают в холодных условиях.

4. На этот вопрос ответа в тексте нет, так как требуется сделать вывод на основе описания проблемы или симптомов пациента, которая может быть предоставлена в самом задании или в предыдущих вопросах. Врач должен провести дополнительные обследования и задать другие вопросы, чтобы определить, является ли пациент здоровым или есть у него какие-то проблемы со здоровьем.
4,7(92 оценок)
Ответ:
tivaschhenko
tivaschhenko
11.10.2020

Початок вірша за формою нагадує народні різдвяні пісні. Це звернення до землі. Метафорична картина щастя починається із наказу землі розквітати, оновитись. А далі буде Божий суд, коли справедливість переможе. Зло буде покаране, а ось поневолені кріпаки, метафоричним образом яких у творі стають «темні», «сліпі», «вбогодухі», будуть вилікувані. У третій частині вірша і змальовано ідеальне життя нещасного народа-мученика, який заслужив цей рай. Поет вдається до алегорії, яка виконує подвійну функцію. По-перше, зображує народне щасливе життя у майбутньому, по-друге, показує до чого доводить рабство людину. Закріпачена людина стає морально забитою, неосвіченою, фізично нездоровою. Використання у вірші старослов’янизмів також виконує подвійну функцію: стилізує вірш до біблійних творів і надає йому пафосності, урочистості. Вершиною глобальної картини оновлення у вірші стає «проривання слова». Свобода слова, свобода отримувати освіту для автора стають провідною умовою процвітання суспільства. Картина творчої свободи передається через метафору плодючої, квітучої землі. Епітети останньої частини твору довершують створену картину щасливого ідеального життя. Як справжній гуманіст, автор проголошує: люди повинні радіти й вільно веселитись на своїй землі.

Объяснение:

4,7(99 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ