ответ:
суспільство — це не просто сукупність людей, які проживають, наприклад, у певній країні. сутність суспільства, його стан виявляється у соціальній взаємодії людей. саме вступаючи в соціальні взаємодії, кожна людина є одночасно і «продуктом» суспільства, і його «творцем». кожен із нас свого життя засвоює окремі переконання та моделі поведінки, які існують у суспільстві (є «продуктом» суспільства), але водночас своїми щоденними діями та взаємодіями долучається до творення поточного стану суспільства, пропонуючи щось нове або відтворюючи існуюче. на нашу думку, соціальну поведінку людей визначають механізми «агентності» та «суб’єктності».
объяснение:
За легендою, чупакабра вбиває тварин і висмоктує їх кров. Чупакабра часто стає героєм художніх фільмів, серіалів, книг і мультфільмів. Перша зустріч людини з загадковою твариною чупакабра відбулася в 1975 році в Латинській Америці. Однак чудовисько напало на маленьких свійских тварин, проте, він не хотів би їх їсти, а лише смоктав кров. На шиях нещасних жертв, як правило, були дві акуратні дірки. Це трапилося коли на одній із ферм за одну ніч загадковим чином загинули всі кури, в яких не залишилося ні краплі крові. Вважається, що чупакабра полює вночі і нападає на свійських тварин, висмоктує кров і зникає.
Найпоширеніша версія щодо зовнішнього вигляду чупакабри: зріст її до півтора метра , морда тупа, тіло без чітких форм, довгі пазурі. За свідченнями «очевидців», чупакабра — великий монстр заввишки 130—150 см, на ногах якого по 3 великі пальці з довгими кігтями, тіло як у велетенського вовка без шерсті, але з товстою сіро-коричневою шкірою, чотири ікла в пащі довжиною 5 см, очі яскраво-червоні. Дехто описує цю істоту як двоногого динозавра, чи вказує на подібність з кенгуру. Чупакабрі приписується здатність змінювати свій колір.
Урядова комісія, провівши розслідування, не змогла знайти ні слідів істоти, ні самого звіра, ні доказів містифікації