М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

" Порпурові вітрила " з якиии птахами порівнювали персонажей і чому саме з ними?​ ( вибачте, трохи помилилась, це зарубіжна література )

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Маша20041124
Маша20041124
03.01.2021

Відповідь:

Найцікавіша героїня з роману «Євгеній Онєгін»! Хто вона? Звісно ж, Тетяна Ларіна. О. Пушкін, автор цього роману, хотів передати образ ідеальної російської жінки за до цієї героїні. І варто зазначити, що у нього добре це вийшло.

Звичайно ж, саме Тетяна Ларіна займає гідне місце в цьому романі. Простота і багатий внутрішній світ цієї юної і наївної дівчини надалі зрощують в ній цінні якості: відданість і вірність. Розмірковуючи над образом Тетяни, не можна не помітити того, які грандіозні зусилля потрібні їй, щоб зберегти свої гідні якості Читаючи цей віршований роман, можна краще дізнатися Тетяну і багато чому навчитися.

Автор роману розкриває образ Тетяни, коли описує її як мрійливу дівчину, яка прагне до дорослого життя. Тому, щоб знайти себе, його героїня поринає в читання книг.

Вона особливо цінувала природу і сільське життя. Це сприяло її натхненності і поетичності. Те, що вона дізнавалася в книгах, спонукало її зануритися у світ своїх мрій. Там, в її уяві, створювалися герої, яких вона бажала втілити в життя. Тетяна в надії чекала, що мрії здійсняться. І одного разу в її житті з’являється герой її уяви – Євгеній Онєгін. Тепер всі її думки і всі очікування серця належали тільки йому. І героїня, у якої багато страхів, вирішується зізнатися коханому у своїх почуттях. Вона пише йому листа. Багато днів проводить в очікуванні відповіді і терзанні свого серця. У підсумку її любов не знаходить відгуку в його серці і приносить їй гіркоту та печаль. Знайшовши в собі смирення, героїня приймає обставини. Після чого вона виходить заміж за нелюба і стає княгинею з відомим у суспільстві прізвищем. Але таке життя не приносило їй істинного задоволення.Через деякий час вона зустрічає того, хто був у її серце – Євгенія Онєгіна. Після чого події приймають несподіваний поворот. Онєгін вирішує написати їй листа, в якому розповідає про свою любов до неї. Як вчинить любляча Євгенія Тетяна? Її вибір – відданість чоловікові, хоча і нелюбому. Раніше юна і наївна дівчина виростає у віддану і гідну честі жінку. І ніякі випробування, навіть власні сильні почуття не взяли верх над її гідністю. Безсумнівно, образ Тетяни Ларіної дуже цінний для життя та досвіду людей будь-якого покоління!

Пояснення:Надеюсь :)

4,5(77 оценок)
Ответ:
vladmasWwr
vladmasWwr
03.01.2021
Добрый день!

Отличный вопрос! Чтобы ответить на него, давайте разберемся, что такое общепедагогические методы и как они отличаются друг от друга.

Общепедагогические методы - это способы обучения, которые применяются учителями для достижения определенных целей в образовательном процессе. Они помогают нам передавать знания, развивать навыки и способности учеников, а также формировать их личность.

Итак, посмотрим на варианты ответов и проанализируем каждый из них:

a. Игра - игра важный педагогический инструмент, который позволяет детям учиться через непосредственное взаимодействие с окружающим миром. В игре дети могут пробовать разные роли, испытывать новые ситуации и решать проблемы. Игра развивает творческое мышление, коммуникативные навыки и социальные умения. Таким образом, игра является общепедагогическим методом.

b. Описание - это метод, когда учитель передает информацию о чем-то с помощью слов и текста. Описание помогает нам описать предметы, явления или события. Однако, описание само по себе не является полноценным обучающим методом, так как не включает активной деятельности учеников.

c. Беседа - это метод, при котором учитель вступает в диалог с учениками, чтобы обсудить определенную тему или проблему. Беседа позволяет ученикам высказывать свое мнение, аргументировать свои мысли и обмениваться информацией с другими. Таким образом, беседа является общепедагогическим методом.

d. Лекция - это метод, когда учитель передает информацию вслух, а ученики слушают и записывают эту информацию. Лекции часто используются для передачи сложной и объемной информации. Однако, лекция сама по себе не является активным обучающим методом, так как она не предполагает активного участия учеников.

Таким образом, из предложенных вариантов ответов на вопрос "К общепедагогическим методам не относится:" можно выбрать вариант d. лекция.
4,8(37 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ