М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Есе "Які почуття й думки викликав у мене учнівський товариський суд ? " за повістю "Шпага Славка Беркути"​

👇
Ответ:
kacok2
kacok2
24.04.2022
Це виглядало дуже жорстоко..незважаючи на те що це був учень,все виглядало так ніби це справжній суд.Судді і старші поводились як маленькі діти.Вони вважали що дитина має виправдовуватись що вона цього не робила,але Славко поводив себе гідно!Якщо сказав що не робив цього то більше повторювати не буде!
4,5(98 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
saule19611225
saule19611225
24.04.2022

Жодна нація за всю історію не має такої кількості пісень, яку створив український народ. В ЮНЕСКО зібрана дивовижна фонотека народних пісень країн усього світу. У фонді України там знаходиться близько 15,5 тисяч пісень. На другому місці перебуває Італія з кількістю 6 тисяч народних пісень.

Першотворці народних пісень, як правило, невідомі, або взагалі не можуть бути визначені через колективне авторство. Народна пам’ять зберегла лише деякі імена авторів пісень, які стали народними.

Захоплені відгуки про українські народні пісні висловлювали відомі іноземні діячі науки та культури, зокрема, німці Й. Гердер і Ф. Боденштедт, англієць В. Морфіл, француз А. Рамбо, італієць Д. Чамполі, американка Т. Робінсон (Тальві).

Читай також: Українські козацькі пісні, які неможливо слухати без сліз

4,7(44 оценок)
Ответ:
danchik56
danchik56
24.04.2022

Рік написання: 1839 Жанр: балада з казково-фантастичними подіями. Тема: розповідь про глибокі переживання дівчини, розлученої з коханим, її звернення до ворожки, розмова з тополею і, нарешті, перетворення самої дівчини на тополю під впливом чудотворного зілля. Ідея: невмирущість справжнього кохання, возвеличення краси, вірності, незнищенності світлих і благородних людських почуттів. Основна думка: кохання — це не тільки щире почуття, а й те, через що любляче серце страждає у поневіряннях. Проблематика “Тополя”: • вірність і зрада; • кохання щире і без почуттів; • батьки і діти.

Джерело: https://dovidka.biz.ua/topolya-shevchenko-analiz/

4,5(58 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ