М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чого навчає повість казка про русалоньку сучасну людину

👇
Ответ:
reki45
reki45
15.07.2020

Казок про русалоньку багато. Одна із найбільш обговорюваних сьогодні – повість-казка «Русалонька з 7-В» Марини Павленко. Письменниця пише казки, які можуть бути однаково цікавими як дітям, так і дорослим. Те саме стосується і «Русалоньки». Читаючи цей твір, сучасним людям варто звернути увагу на двох персонажів – Вадима і Сашка. Вадим є представником роду Кулаківських. Його авторка показала матеріально забезпеченим, самовдоволеним і навіть розбещеним хлопчиськом. На його прикладі письменниця хотіла показати, що маючи матеріальні багатства, людина не обов’язково буде щасливою. Другий персонаж, Сашко, зовсім інший. Він росте у простій сім’ї й допомагає матері у багатьох справах. На прикладі цього персонажа авторка показала, що нічим непримітна на перший погляд дитина має всі шанси реалізувати себе в дорослому житті. Хлопець ріс наполегливим і з відчуттям певного обов’язку перед рідними. Саме це і до йому стати самодостатньою людиною.

4,7(50 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

1) На мою думку все таки Мавки, тому що вона постраждала від кохання. І її душу дуже поранили, і зрадили.

2) Дослухався до матері через те що , за путався у своїх почуттях, і не вміє керувати своїми почуттями, і тому легко пішов під вплив.

3) Калина Лукаша не кохала вона звикла брати те що її не належить, і тим більше там втрутилася мати Лукаша. І на мою думку Лукаш не кохав її, він мав почуття зовсім інші, але як завжди стається не так як ми хочемо.

4) Звісно кохала Мавка Лукаша, а не боролася тому що втомилася, боротися, все що вона не робила те марно, вона була вже убита горем і прийняла свою долю, яка вона не є.

Часто люди перестають боротися, тому що не має сил.

Объяснение:

4,7(59 оценок)
Ответ:
dtgyhyccubbycy
dtgyhyccubbycy
15.07.2020

Головні герої оповідання Я. Стельмаха "Химера лісового озера, або Митькозавр з Юрківкі" - Дмитро Омельчук і Сергій Стеценко. Ці два хлопчика щойно закінчили п'ятий клас і перейшли до шостого. Події, що описуються у оповіданні, трапляються під час літніх канікул.  

Мітько і Сергійко - вірні друзі. Це веселі і допитливі хлопці, фантазери, дуже люблять пригоди. Характерами вони схожі, але лідером є Митько. Він рішучіший за друга. Саме Митько вирішив поїхати в село до бабусі. Коли старшокласник Вася-велосипедист пожартував над хлопчиками, саме Митько запропонував ночувати біля озера і вистежити чудовисько, навіть погодився бути приманкою для нього. Митько першим кинувся рятувати невдалого жартівника Васю. 

Сергійко більш спокійний хлопчик, але він підтримує ідеї свого друга і допомагає йому. Сергійко дуже добрий: коли Митько заснув на посту, сергійко не став його будити, а вкрив ковдрою. Сергійко - вірний друг, такий, що ніколи не покине Митька у біді.  

Обидва хлопці велікодушні, турбуються один про одного, вміють прощати помилки один одного та мирно розв'язувати конфлікти. А ще вони можуть бути працьовитими та наполегливими, бо, коли хлопчики зацікавилися дивною істотою, що нібито живе у озері, вони прочитали багато книжок з бібліотеки і навіть полюбили зоологію.   

Подробнее - на -

4,6(13 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ