М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

От Які фактори визначили індивідуальний стиль В.Симоненка:

А         відмова від шаблонної естетики соціального реалізму;
Б          стремління утвердити національне в мистецтві слова;
В                     прагнення спрямувати українську літературу в річище тенденцій західноєвропейської літератури;
Г          модерністські шукання в царині художньої форми;
Д         метафоричність мислення;
Е         змалювання революційних подій;
Є         сюрреалістичні мотиви.

Яке визнання здобули за кордоном творчість переслідуваного в СРСР В.Стуса:
А         його твори були висунуті на здобуття Нобелівської премії;
Б          за кордоном друкувалися поетичні збірки В.Стуса;
В         за кордоном поетичні твори В.Стуса не друкувалися, але про нього були опубліковані статті;
Г          через «залізну завісу» ім’я поета не змогло дійти до зарубіжного читача;
Д         письменнику дали Нобелівську премію;
Е         представники влади самі передавали твори В.Стуса за кордон;
Є         В.Стус сам передавав свої твори до зарубіжного видавництво.

👇
Ответ:
RBR13
RBR13
21.04.2023

Відповідь:

Пояснення:

1. Е.

2. Є

4,7(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nastponomarenk
nastponomarenk
21.04.2023

Над пропастью во ржи» (англ. The Catcher in the Rye) - повість американського письменника Джерома Селінджера.У повісті від імені 16-річного підлітка Голдена Колфілда у вельми відвертій формі розповідається про загострене сприйняття американської дійсності й неприйняття загальних канонів і моралі сучасного суспільства.Твір користувався величезною популярністю, особливо серед молоді і справив істотний вплив на світову культуру другої половини XX століття. Цікаво, що кожне покоління молодих американців по-своєму сприймало книгу Селінджера — від нігілізму до утвердження гуманістичних ідеалів.

"Війна і мир" Льва Толстого - є одним з найбільших творів російської літератури. Крім цього, даний твір є результат розвитку самого письменника.Роман-епопея, що описує російське суспільство в епоху воєн проти Наполеона в 1805-1812 роках.

4,5(13 оценок)
Ответ:
cat0708200416
cat0708200416
21.04.2023

У чому сенс життя? Я впевнена, кожен хоч раз у житті замислювався над цим. Я спробую відповісти на це питання для себе. Сенс життя в тому, щоб просто жити кожен день, кожну хвилину і прожити потрібно, беручи від життя все, що в твоїх силах. А адже в наших силах дуже багато чого. Немає нічого неможливого, звичайно крім фантастики.

Кажуть дуже важко навчитися любити, довіряти, прощати і цінувати. Думаю, що все це ми повинні в собі розвивати. На жаль, не кожен з нас вміє цінувати життя і людське існування. Навколо тебе постійно поруч близькі люди, і ти думаєш, що це завжди, ну навіть якщо і не завжди, то принаймні на довгий час вони будуть поруч, але, на жаль, це не завжди так. Дуже важко навчитися цінувати їх, коли вони поруч. Але коли ти втрачаєш рідну людину, ти починаєш розуміти що вона була дуже дорога тобі, що ти не звертав увагу на те, що вона є. Адже це для тебе звично. Так от – це дуже боляче, тобі важко усвідомити, що її немає поруч, що ти більше ніколи в своєму житті не зможеш з нею поговорити, обняти або просто зателефонувати, ти нічого не зможеш зробити і повернути його ти теж не зможеш. І ось тоді я почала замислюватися над тим, яке цінне життя, все що в ньому присутнє і все, що оточує тебе.

Потрібно цінувати, любити, поважати і піклуватися про своїх рідних і близьких тобі людей. Потрібно жити кожен день, пізнаючи щось нове і просто в своє задоволення, адже не даремно кажуть: «Навіщо відкладати щось на завтра, якщо можна це зробити сьогодні! » А й справді, чим сьогоднішній день відрізняється від завтрашнього? Нічим, просто тобі лінь.

Ще у всіх людей є страхи. Ні, я говорю не про ті, які нам притаманні під час перегляду фільмів жахів, а про ті, які переслідують нас по життю. Наприклад, ти боїшся підійти познайомитися до дівчини або до хлопця, ти пропустив заняття і боїшся прийти або боїшся іспитів і не приходиш на них, боїшся зізнатися людині в почуттях – це одні з небагатьох прикладів з нашого життя. Але на це у мене є мій принцип у житті: «Краще шкодувати про скоєне, ніж про те чого не зробив».

Звичайно, це не до всього ставиться, особливо до того, що краще шкодувати про те що вбив, ніж про те що ні. Адже на це здатні ті люди, які за життя не добилися нічого. Вони лінувалися, відкладаючи все на завтра або просто не вчилися цінувати своє життя і життя інших. В підсумку вони заплутувалися в тому, що вони взагалі хочуть, на них навалювалися проблеми, які вони знову відкладали на завтра. Психіка не витримувала і все це вони заглушали випивкою, наркотиками або іншими речовинами, діючими на свідомість людини. Але ж це все на час і все коли-небудь закінчується. І ось тоді вони шукають гроші на те, щоб знову забутися, починають красти, нападати, вбивати. Але в підсумку вони все одно будуть покарані за ті чи інші злочини. Адже ніщо не залишається безкарним і правда спливає завжди. Потім вони несуть покарання в тюремному ув’язненні. Хтось починає звинувачувати себе і замислюється про те що він зробив, але повернути все назад вже неможливо і все тому, що ти нічого не зробив для того, щоб прожити гідне життя і бути людиною з великої літери.Саме тому потрібно завжди до чогось прагнути і робити все, що в твоїх силах, для того, щоб потім не замислюватися над сенсом життя, а знати – що ти прожив це життя з сенсом.

4,5(55 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ