Він має дуже погані стосунки з батьками. Славко не спілкується з родиною,не ділиться з ними своїми переживаннями. У хлопця є два захоплення - це математика та фехтування. Славко має друзів, проте часто страдає через недовіру однолітків
Славко Беркута має у свойому характері погані риси: Лицемірство, лицарство, недовірливий, наполегливий, самореалізація.
Славка підтримували багато людей, не зважаючи на його риси характеру. Це був його вчитель з математики і тренер з фехтування.
Також був Юлько, який завжди допомагав хлопчині і підтримував його в любу хвилину.
Отже, можливо, що у твоєму житті трапляються поразки, щоб поруч були люди які тобі вірять.
Объяснение:
Думаю на содйдёт. Я в тебя верю! <3
В якомусь сенсі мені неймовірно шкода цю людину, яка заплуталася в собі, бо я його розумію. Багато неординарних талановитих підлітків помиляються, намагаючись знайти своє місце під сонцем. Єдиний шлях, як на мене, це повірити у своє обдарування. Лише тоді, згодом і навряд швидко, коли людина буде гідна спілкування з так само неординарними і талановитими, знайдуться й однодумці, й визнання у суспільстві.
Опуститися до рівня інших і розчинитися серед колективу, бути таким, як усі, – не вихід. Зробити жорстокість і зневагу своїм непробивним щитом і гострим мечем – не вихід так само. Але, певно, саме так з розумних й обдарованих виростають геніальні злочинці, які мстяться суспільству за свої не розділені думки і радощі, за свою невимовну самотність. Якщо, звісно, життя не ламає їх раніше…
Объяснение:
Омелько Кайдаш – це селянин, чий світогляд формувався в часи кріпацтва. Він був кріпаком, і роки тяжкої праці підірвали його сили, забрали здоров'я та радість життя. Виглядає він так: його «широке лице було сухорляве й бліде, наче лице в ченця». Через постійну працю руки Омелька "здорові" і "жилаві".
Омелько Кайдаш був працьовитою людииною, і своїх синів теж привчав до праці. Це - позитивна риса його характеру. Серед негативних рис - те, що він запальний і забобонний, і, насамперед, схильний до пияцтва.
Саме пияцтво і сгубило Омелька Кайдаша: він спився, збожеволів та втопився - при тому, що саме такої смерті боявся все життя.