М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Задля якої мети в повісті-казці показано майбутнє персонажів? Свої міркування доведіть. Русалонька із 7-В

👇
Открыть все ответы
Ответ:
sasha96679
sasha96679
15.02.2021

Відповідь:

Не розумію, чому у Вас малюнки пронумеровані. Як я читала про правила розгадування кросенсів - там картинки мають бути  викладені  по спіралі. Але давайте спробуємо:

1. Малюнок запряжених волів. Вони спокійні, хоча й виконують важку  роботу - тягнуть воза.  Твір "хіба ревуть воли, як ясла повні?"

2. Дівчинка в короні - "Польова царівна" - саме так називається перший розділ частини першої. І саме такою для Чіпки була Галя.  А познайомився він з нею...

3. Картинка з зображенням поля, на якому щедро налився тугий колос пшениці чи жита. Саме в полі, але весною, коли жито було ще зелене, Чіпка вперше побачив Галю. Але небо в той день було майже таке як на малюнку - синій шатер, прозорий і чистий.

4. (мал. № 6) - Знайомимося з Чіпкою і його батьками. Остап Макарович Хрущ - саме таким іменем назвався  його батько, коли прийшов в село і розказав усім, що він племінник старого козака Карпа Окуня

5. (мал. № 9) Але пізніше з"ясувалося, що все це неправда. Що батько Чіпки кріпак, який утік від пана, що у нього є інша сім"я за Доном і справжнє ім"я цього чоловіка - Іван Вареник. Цитата:  "... звідкіль узялась на селі чутка, що він ні Хрущ, ні Притика, а прямісінько-таки Іван Вареник — кріпак пана Польського, що панував у Пісках".

6. ( мал.№8) Дуже важко було матері і бабусі Чіпки піднімати його на ноги. Все змінилося, коли його віддали у 12 літ підпасичем до діда Уласа, що пас людських овець. Саме цей час Чіпка згадував з теплом і вдячністю  ще довгі роки.

7. (мал. № 9) Здавалося б - живи, чесно працюй, будуй сім"ю, рости діток, але Чіпка все життя вважав себе назаслужено ображеним, озлобився на весь світ, на всіх людей - почав спершу пиячити, зв"язався з такими з дружками, які штовхнули його на криву доріжку, втягнули в грабіжництво. А потім довели й до душогубства.

8. (мал. 4) Те що Чіпка став душогубцем, убивцею не змогла стерпіти стара Мотря - мати Чіпки і заявила на нього і його товаришів  в поліцію. Так Чіпку  ув"язнили і відправили на каторгу.

9. (мал. № 5) А почув всю цю історію-бувальщину і створив з неї безсмертний твір "Хіба ревуть воли, як ясла повні ?"  письменник  Панас Мирний (саме його фото розміщене в центрі кросенса)          

Пояснення:

4,8(11 оценок)
Ответ:
пага3
пага3
15.02.2021

Відповідь:Я вважаю, що ми відповідальні за все в нашому житті. І жо­ден добрий чи поганий учинок так без наслідків, не обій­деться. Аргументом на користь цієї думки може бути те, що зло завжди карається. Наприклад, американський гангстер італійського по­ходження Аль Капоне був контрабандистом і вбивцею. Хоча ці злочини суд ніяк не міг довести, його, урешті-решт, ув’язнили за банальну несплату податків. Є ще один доказ на підтвердження цієї тези: якщо людина на­віть не буде покарана законом, Богом чи іншими людьми, то її мучитимуть докори сумління. Яскравим прикладом цього може бу­ти Ганна — героїня поеми Тараса Шевченка «Наймичка». Караючись увесь вік у чужій хаті, жінка-покритка спокутувала свій гріх, не давши синові Марку вирости безбатченком. Отже, що б ми не робили і як би це не висвітлювали, ми несемо повну відповідальність за кожен наш учинок перед Богом і людь­ми, перед законом і нашою совістю.

(якшо шось я і друг писали)

4,6(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ