Урочище Качанівка знаходиться на околиці однойменного села на нерівному ландшафті місцевості. На верхньому плато знаходиться палац, а нижнє плато займає мальовничий парк з 12 ставками, павільйоном, амфітеатром, скульптурами. У нагірний частині парку над ставом розташована альтанка Михайла Глінки яка вражає відвідувачів палацу.
Після того як у 1824 році маєтком почали володіти представники роду Тарновських, садиба стала популярним місцем для зборів української творчої інтелігенції. Тут полюбляли бувати різні громадські діячі: письменники, композитори, художники. Василь Васильович Тарновский був визначним колекціонером українських старожитностей. У нього зберігалося багато особистих речей українських митців, зокрема малюнки, рукописи та папери Тараса Шевченка.
1)Б
2)Б
3)А
4)Б
5)Б
6)Г
7)НЕ ЗНАЮ
8)Зовнішній вигляд: звичайний, пересічний семикласник, худорлявий, підтягнутий, середнього зросту із поглядом.
Становище в соціумі: добросовісно навчається в школі, щирий товариш, відвертий і вірний у дружбі, поважає вчителів, вдячний син, батьки приділяють належну увагу його вихованню. Оточення впливає на героя позитивно.
Славко Беркута має у свойому характери осмислення важливості моральних чеснот у житті людини, дружби та підтримки батьків. Чесність, лицарство, відвага, наполегливість, гідність, вірність, самоствердження, самореалізація.
Відповідь:
Давайте поступимо так: я не знаю, що хотіли сказати цим завданням педагоги, але так як весь твір Ніни Бічуї "Шпага Славка Беркути" - це досить непогано закручений психологічний сюжет, і на мій погляд, не місить навіть натяку автора на його особисте відношення до історії, то я у відповіді просто Вам напишу, що я відчуваю після прочитання цього розділу. Можливо, саме це і хочуть почути вчителі.
Розділ "Чому ти так зробив, тату?" невеличкий за обсягом, але динамічний на почуттями. У ньому багато риторичних запитань, які передають емоційний відчай Юлька Ващука. Відчувається, що у його душі борються два протилежних почуття: любов до батька і зневага до цього ж самого батька. Зневага викликана тим, що батька звинуватили у плагіаті. Але саме більше мені не подобається, що у цій історії Юлько думає не про рідну людину, а в першу чергу про себе і лише про себе. Він готовий навіть зрадити, відмовитися від свого прізвища, аби лиш не перестати виглядати ідеальним в очах інших.
Пояснення: