М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Зробити фанфік за повістю Русалонька Вам треба вибрати епізод, який довподоби, вибрати для себе жанр, спланувати свій хід подій і записати, ТІЛЬКИ ЕПІЗОД НЕ ВСЮ ПОВІСТЬ

👇
Ответ:
TIME6ONLINE
TIME6ONLINE
22.07.2020

Чари, магічні властивості предметів, подорожі у часі, надприродні уміння (наприклад: бути невидимим)

Стара бабусина шафа – машина часу: якщо сісти в неї, узяти якусь фотографію, то можна потрапити в час і обставини, за яких зроблено фото

Мандрівки із фото в минуле

Душі Катерини, Семена, убитих громом, блукають на місці, де згоріла хата (саме там, де стоїть будинок сучасних героїв)

Бабусині коралі – магічний предмет – приносять у шлюбі щастя, допомагають стати невидимим

Джерело: https://dovidka.biz.ua/realne-i-fantastichne-u-tvori-rusalonka-iz-7v

Объяснение:

4,7(19 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
RFHBYF456
RFHBYF456
22.07.2020

Відповідь:

Пояснення:

Перший подвиг — Геракл подолав страшного немейського лева.

Цей хижак мешкав у горах коло Немеї, наводячи жах на всю округу, бо вбивав тварин і людей. Ніхто не знав, де він ховається, бо всі, хто з ним зустрівся, гинули. Немейський лев мав таку міцну шкуру, що не боявся ані каменів, ані стріл, ані будь-якої іншої зброї. Тому Гераклові довелося душити його голіруч. Коли герой приніс тушу лева до Мікен, Еврисфей так перелякався, що заборонив йому заходити до міста і звелів показувати здобич здалеку, з-під міських мурів. А Геракл зробив собі із шкури лева плаща, який захищав його краще за будь-який панцир.

Незважаючи на великий ризик, Геракл подолав лева, довівши свою хоробрість та відважність.

4,5(89 оценок)
Ответ:
MelissaRacoon
MelissaRacoon
22.07.2020

Для розкриття образу Марусі Кайдашихи Іван Нечуй-Левицький знаходить нові фарби. Маруся хазяйновита, чепурна, хороша мати. Та разом із тим вона улеслива, нещира, лайлива та несправедлива. Її егоїзм виявляється значно яскра­віше, ніж в Омелька. Особливо помітно нещирість свекрухи виявляється в її став­ленні до невісток, над якими вона збиткується.

 Характери синів Кайдаша формуються в інший час. їм не властиві затурка­ність і приниженість, характерні для вдачі Омелька. Натомість Карпо виріс гор­дим і упертим, гострим на слово. Не можна без сміху читати, як він характеризує дівчат. Кого б не назвав Лаврін, Карпо знаходить влучне й дошкульне слівце, щоб висміяти найхарактерніші риси претенденток на шлюб із старшим братом.

На відміну від старшого Кайдашенка, молодший Лаврін виріс добрим, лагід­ним, поетичним. У розмові з Карпом про дівчат він у кожній знаходить якісь при­вабливі риси. Оженившись, Лаврін не може оминути сімейних сварок і хоча спочатку намагається поступитися братові, з часом перетворюється на такого самого егоїста, як і Карпо.

Мелашка, дружина Лавріна, спочатку вражає читача своєю спокійною вдачею, поетичною душею і ласкавим серцем.

И ИТОГ: Повість «Кайдашева сім’я» зіткана з побутових епізодів родинного життя. Описи природи, житла, садиби додають їй особливого колориту, а за до портрета автор показує характери героїв. Уже на початку твору через портретні ха­рактеристики Нечуй-Левицький підкреслює контраст між молодими Кайдашенками. 

4,8(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ