М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чому на вашу думку ,Климові вдалося подолати страх і стати сміливим та відважним?Свою відповідь побудуйте за схемою : ,,Я вважаю,,-,,Тому що,,-,,Наприклад,,-,, Отже,,​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
xLAFFYx
xLAFFYx
07.10.2022
Рідне гніздечко – саме так юні пташенята називають батьківський дім. Це місце, де завжди люблять, де чекають і підтримують. Дух рідного дому назавжди залишається з нами, він тече в наших жилах.
Часто можна почути вислів: «Скрізь добре, а вдома краще». Справді, рано чи пізно кожен із нас захоче покинути батьківський дім. Хтось у пошуках кохання, хтось у пошуках нового життя чи визнання. Але немає того, хто хоч на секунду зміг забути теплі материнські руки, ніжну посмішку тата, домашній затишок, тепло. Напевно, в усьому світі ціннішого скарбу не знайти.
І от, після довгої розлуки ти знову на порозі рідного дому. П’єш воду зі старої криниці і вона здається найкращою, цілющою. Ласуєш яблуками в садку і вони здаються найсмачнішими. У цьому місці все завжди буде най, бо отчий дім — твій дім. І щасливим він буде там, де живе міцна родина, де панує любов і дружба, де лунають дзвінкі дитячі голоси. Там, де за широким столом сидить уся родина: бабуся й дідусь, мама і тато, брати, сестри і навіть коти.
Де гарна сім’я —  виростають чудові діти. Тому особливу роль потрібно приділяти вихованню молодого покоління. Справді хороших виховних успіхів можна досягнути в родині, де панує мир, взаєморозуміння, тепло й щира турбота. Тож варто навчати дітей любити, поважати отчий дім аби з покоління в покоління передавалися справжні родинні цінності.
4,6(98 оценок)
Ответ:
Demidoova
Demidoova
07.10.2022
Многие десятилетия считалось, что Иван Франко умер от сифилиса. Но профессор Львовского мединститута Дмитрий Луцик был категорически против общепринятого мнения, имея на то веские основания. Профессор долгие годы посвятил изучению причин смерти Великого Каменяра и, дабы научно подтвердить свою правоту, принес во Львовский научно-исследовательский институт судебных экспертиз ксерокопию лечебной карточки писателя, заполненной в приюте для бедных сечевых стрельцов, где Франко лечился незадолго до своей кончины. И специалисты института сумели доказать, что диагноз в этой истории болезни был сфальсифицирован.
4,4(7 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ