Питання про сенс життя і любові рано чи пізно постає перед кожною людиною. І важливо те, як саме людина відповість на це питання. І Єсенін також не став винятком.
Коли мова заходити про любовної поезії, в першу чергу згадуються ніжні, романтичні та легкі твори Сергія Єсеніна, який увійшов в історію російської літератури як видатний лірик. С. А. Єсенін відомій як співак, що оспівав красу російської природи і любов до жінки. Тема любові звучить для нього дуже яскраво, заворожуюче і в більшості випадків, сумно. Особливість любові в тому, що вона показує дві сторони почуття: щастя и наступаючий за ним смуток та розчарування. Волелюбний співак присвячував вірші багатьом жінкам, кожен з них був для нього неповторний, тому по-особливому звучить і кожен вірш.
У ранній ліриці можна знайти роздуми поета про життя та смерті, але вони більше наповнені юнацьким песимізмом, ніж дійсним роздумами над цим питанням. Радісний, по - справжньому світлий поет з самого початку є з сусідами фатальним, похмурим. У Єсеніна тема сенсу життя, життя та смерті проходить через усю творчість. Всі зустрічаю, всі сприймаю,
Радий і щасливий душу витягнуть .Я прийшов на цю землю щоб скоріше її покинути. Життя і смерть переплетені в творчості поета, починаючи з юнацьких віршів. Мотив трагічного властивий був його віршам вже і в ранній ліриці.
Сергій Єсенін не відразу знайшов своє літературне кредо, він кидався з одного напрямку в інший, твори про :природу, любов, життя. У кожному він показував частинку себе й показував читачеві свої думки та почуття.
Объяснение:Прибрала лишнє та трішки підредагувала деякі речення
...це здоров’я, своє та близьких, та можливість давати і дбати про когось. Але ж багато хворих, які самі можливо без чиєїсь до не можуть зробити багато речей , скажуть, що вони щасливі і вчать радіти життю інших. В чому їх щастя ?
...можливо відчутті, що є хтось хто тебе любить і піклується.»Найбільше щастя в світі – впевненість в тому, що Тебе люблять. В. Гюго» Проте є люди у яких нема рідних та близьких, і вони не можуть впевнено сказати, що мають справжнього друга. Та й серед цих людей є щасливі. Вони також знаходять щастя.
...це гроші. Але хіба бідні – не щасливі? Вони звичайно не можуть собі дозволити багато того, що дозволяє собі багатий. Не пам’ятаю де почув таку фразу, що щастя не втому , щоб отримати того чого не маєш, а радіти з того що маєш. «Щастя не в тому, щоб робити завжди, що хочеш, а в тому, щоб завжди хотіти те, що робиш. Л. Толстой».
Можна перелічити ще багато визначень, кожен щось би добавив своє, і за цитувати когось з філософів чи просто відомих особистостей. Та ця різноманітність визначення щастя показує, що ми не знаємо що це і воно нам не знайоме. Знайдуться ті хто заперечить... і правильно, ми ж щось відчуваємо, напевне не одноразово переживали ту мить радості і піднесення, яка є одиницею виміру щастя.
Щастя – це стан душі. Щастя - це коли виходиш на вулицю і не залежно від пори року і погоди для тебе весна, сонце... і в середині немов літають метелики.
Якщо ви чуєте себе щасливим, не аналізуйте свого щастя. Це все одно, що обскубти пелюстки квітки, щоб краще бачити її красу. Хочеш бути щасливим, будь ним.