М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чого вчить цей твір? Над чим змушує задумуватися кожного з нас? Кого і що засуджує? До чого закликає? твір: Любов Пономаренко “Гер переможений”

👇
Открыть все ответы
Ответ:
H2Oя
H2Oя
06.11.2022

Відповідь:

1.Коли у загадковій квартирі все стихло? - Усе обірвалося перед світанком після чийогось голосного довгого свисту.

2.Де мешкав Сашко, колишній Софійчин сусід? -  кортіло побачити колишнього сусіда Сашка, який і досі мешкав у напівпідвальчику.

3.В чому полягала особливість коралів? - вони служили оберегом для всіх жінок Софійчиного роду

4.Що доручили Софійці після сніданку? - Після сніданку Софійці доручили… звичайно ж, глядіти Ростика!  

5.Як звали нареченого Сніжани? - того, за якого вона такі не вийшла заміж Валентин Білий, а того, хто став її чоловіком - Сергій Кавун

6.Роль машини часу виконувала… - стара шафа

7.Хто писав оголошення з орфографічними помилками? - Сашко

8.Ким виявився загадковий хлопчик зі старої світлини? - сином нареченого Сніжани - Валентина Білого

9.Ким виявився чоловік із виколотими очима? - Гордієм Кулаківським

10. Чому Сніжана скасувала весілля? - спершу Сніжана сказала, що без сімейного талісмана під вінець не піде, а пізніше вона дізналася правду про свого нареченого, а саме, що він приховував від неї свою попередню сім"ю і наявність дітей

11. Чому Вадима тягне до крадіжки? - Вадим звалює всю провину за свої вчинки на родове прокляття

12. З ким за столом, щедро заставленим наїдками, сидів Гордій Кулаківський? - з предводителем дворян Данилом Міщенком

13. Яким чином обманув Кулаківський свого співрозмовника? - напоїв і підсунув йому документ на підпис

14. Чому Сніжана вважала, що немає лиха без добра, а зникнення коралів – Божим проведінням?  - після зникнення коралів Сніжана перенесла весілля. Це дало їй час і можливість дізнатися про подвійне життя і нещирість свого нареченого  

15.Чому Софійку ніхто не помічав на площі в центрі Вишнополя? - завдяки коралям вона була невидимою

16.Кого назвали Чорнобілкою? - кошеня

17.Як сліпий старець визначив, що Софійка – з майбутнього? - вона подала йому милостиню і сліпець зрозумів, що такої монетки ще ніколи не бачив. цитата: Ця монета – не з нашого часу! – обмацав милостиню тремтячими пальцями.

18.Як порадив старий шукати, коли почалося прокляття? - цитата: Перебирайся потрохи вперед, від покоління до покоління. Десь зустрінеш ту мить, коли можна спинити інший злочин, коли здатна будеш відвернути невідворотне

19.Як улаштувався в житті обманутий Данило Міщенко? - спершу він утік  від людського гніву, потім довго переховувався у якоїсь молодички. Цитата:  Подейкують, цей бабій довго переховувався в Кривих Колінах у якоїсь молодички. Потім захворів, а та його належно не гляділа. То він і не дурний: повернувся до Вишнополя й кинувся в ноги рідній жінці! Щось, видать, наплів, бо та простила і тепер глядить його і годить, як болячці!  

20.Хто така Юзя? - єдина донька київського барона, який розводив коней

21.Ким виявився Мішель? - дворянином-двірником, але в першу чергу брехуном

22.Чому Юзефа назвала Мішеля «злісним обманщиком»? - тому що він обдурив пані Юзю, набрехавши їй про те, що вони будуть жити у гарненькому двоповерховому будиночку, а в дійсності  привіз її у невеличку сільську хатинку під соломою, а другий поверх виявився горищем-курником.  

23. Хто з двох героїв – Гордій Кулаківський і Данило Міщенко – справжній злодій і махінатор? - Гордій Кулаківський

24.Хто викликає у вас більше симпатій – Сашко чи Вадим? Чому? Мені  подобається Сашко. Вадим у мене взагалі не викликає ніякої симпатії. Сашко вірний, щирий друг, турботливий, надійний, цілеспрямований.    

Пояснення:

4,6(25 оценок)
Ответ:
PoL811
PoL811
06.11.2022

Що таке на світі щастя? — спитав би я у дуже письмен­них. Частенько чуєш, люди кажуть: отой щасливий. Глянеш на того щасливого, а він тобі показує на другого, а сам жалу­ється на свою недолю. Зовуть щасливими і тих, що увесь свій вік нічого не дбають, як мій Павлусь. Бог їм усе дає, а вони нудяться світом, не знають, що у них є і чого їм треба. Зо­вуть і скупого щасливим, бо у його багацько грошей; а він, неборак, увесь свій вік стереже тих грошей, як рябко на лан­цюгу, ніякої користі з них не має — і голодний, і холодний, ще гірш од якого-небудь бідолахи. Ні, панове, по-моєму, той тільки щасливий, хто другому не завидує, а дякує Бога за те, що він йому послав,— той, кого Господь благословив на добрі діла, що розкинулись вони по світу, як розрослась пше­ниця на добре виораній ниві.. Нагодує вона і пахаря, і його сусідів, попаде од неї скибка і старцеві в торбу. Не той тільки щасливий, що сам натріскається і виспиться, а той, що й дру­гого нагодує і заспокоїть, бо у такого і душа буде не голодна. Оце ж так загвоздив вам з-письменська, щоб самі одгадали, чи мій Павлусь справді щасливий, чи, може, таким тіль­ки прозвали його зависливі люди. Гледіть же, щоб не було по приказці: «Хвалить шинкар п'яницю, а дочки своєї за йо­го не віддасть!» Завидуєте щастю мого Павлуся, а ніхто б не схотів бути Павлусем.

Объяснение:

4,4(13 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ