М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Визначити послідовність розвитку сюжету За повістю М.Коцюбинського "Дорогою ціною"
А)Розмова Остапа з Соломією про втечу від пана.
Б)Перепочинок втікачів перед переправою
В)Порятунок
Г)Соломія жертує життям заради порятунку Остапа
Г с хвостиком)Зустріч Соломії з Іваном на базарі
Д)Плавні-небезпечне місце
Е)Спогади Остапа
Є)Бакшиш драгоману
Ж)Соломія втікає від пана вслід за Остапом

👇
Ответ:
shivaco
shivaco
02.02.2022

Відповідь:

А, Ж, Б, Д, В, Ґ, Є, Г, Е

А) Розмова Остапа з Соломією про втечу від пана

Б)  Перепочинок втікачів перед переправою

В) Порятунок (я думаю, коли Соломія і Остап потрапляють в циганську сім"ю)

Г) Соломія жертує життям заради порятунку Остапа

Ґ) Зустріч Соломії з Іваном на базарі

Д) Плавні-небезпечне місце

Е) Спогади Остапа

Є) Бакшиш драгоману

Ж) Соломія втікає від пана вслід за Остапом

Пояснення:

перевірка по сюжетній лінії:

Розмова Остапа з Соломією про втечу від пана - Соломія втікає від пана вслід за Остапом - Перепочинок втікачів перед переправою -  Плавні-небезпечне місце - Порятунок (я думаю, коли Соломія і Остап потрапляють в циганську сім"ю) -  Зустріч Соломії з Іваном на базарі - Бакшиш драгоману  - Соломія жертує життям заради порятунку Остапа - Спогади Остапа

4,6(60 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kjkszpjkangaroo
kjkszpjkangaroo
02.02.2022
 форма слова, що вживається для передачі основного значення слова з відтінком зменшуваності або ніжності і близьких почуттів.Для української мови характерне широке вживання зменшувальних форм, причому не тільки у фольклорі, де димінутив часто є засобом вираження художньої мови (козаче́ньки, се́рденько, лебі́донька), а й у побуті, особливо у материнській мові до дітей.Найчастішим випадком вживання димінутиву є зменшувальні форми власних імен (Оленка, Олюсь, Петрик, Петрусь). Використання зменшувальної форми іноді допомагає іменнику яскравіше передати ознаки предмету, наприклад, "килим" -> "килимок", "килимочок" звучить краще ніж словосполучення "невеличкий килим".Прикметною унікальністю української мови є те, що на відміну від переважної більшості мов світу, де зустрічаються димінутиви іменників і рідше прикметників (веселе́нький, червоне́нький), в українській мові є випадки зменшувальних форм дієслів — наприклад, спа́тоньки, ї́стоньки.
4,7(75 оценок)
Ответ:
захро2007
захро2007
02.02.2022
Вольові якості: а) цілеспрямованість і наполегливість; б) мужність і витримка; в) незламність і твердість; г) готовність на самопожертву; д) велика сила волі; е) ненависть до гнобителів українського народу, зрадництва. розум і кмітливість: а) володіння зброєю; б) застосування знань, отриманих від діда андрія і козаків. почуттєві риси: а) справедливість; б) вірність; в) сердечність і доброта; г) гордість; д) кмітливість і винахідливість; е) любов до сестри, родини, рідного краю; є) вміння реально оцінювати ситуацію. головний герой повісті — павлусь. хлопець жив у селі спасівка з дідусем, матір’ю та сестрою ганнусею, але одного дня життя його перевернулося. павлусь утратив рідних, а сестру татари забрали в полон. щоб урятувати її, герой вирушає в далекі й небезпечні мандри. павлусь намагається довести собі, що він — гідний нащадок козаків-запорожців, вірних захисників україни. саме тому хлопець залишає козаків, старшого брата й батька та їде за сестрою. чимало перешкод виникло на шляху до криму, але хлопець не здавався: він же славного козацького роду! його продавали, змушували тяжко працювати, карали, але він гідно переніс випробування долі, не втратив почуття гідності, іншим у скруті. звісно, що таким сміливцям посміхається доля. павлусь досяг своєї мети: девлет-ґірей відпускає сміливого хлопчину з сестрою з неволі та навіть дає охоронну грамоту, щоб дорогою не чіпали татари. павлусь знайшов свою сестру завдяки геройству, відвазі, кмітливості. навіть девлет-ґірей визнав: «добре в тебе серце, хлопче! »

джерело:   довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua

4,8(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ