ця стаття про пам'ятники іванові яковичу франку в різних містах україни та за кордоном, зокрема, і для візуального ознайомлення з ними. монументи франкові — поету, письменнику, вченому-енциклопедистові, громадському діячеві встановлені переважно на заході україни(в першу чергу, в галичині), де він жив і працював, однак є і в інших містах по всій країні й навіть за кордоном (відень, ліпік).
чи не найбільше пам'ятників, погрудь, пам'ятних знаків і меморіальних дощок на честь івана франка в області, названій на його честь — на івано-франківщині.
Продовження твору "Неймовірні пригоди Івана Сили" пропоную скласти так:
Цікаво, як склалась доля Івана... Повернувся Іван додому, розірвавши контракт з цирком. Проте тяжкі умови життя того часу не дозволяли в повну силу насолоджуватися життям. НКВД зробило конфіскацію нагород, а син Івана згодом був засуджений.
Тяжко жилося Іванові у рідній країні. Проте не забував він про свою справу. Одного чарівного дня він відкрив закарпатську школу, де навчав цирковому та силовому мистецтвам. Я вважаю, що мав він хорошу родину, яка підтримувала його у всіх починаннях. Ось таке життя було в Івана після описаних подій.
Щуку звинувачували у тому що через неї у ставку ніхто життя не мав.Того заїла на смерть, другого обідрала,то ще щось.
Це якщо до байки ,,щука" Л.Глібова, просто у питанні не сказано що за байка.