М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

5. А Софійка 1 звертається до ворожки,щоб закохати у себе Корнія Б Сашко 2 продає коралі
В Вадим 3 працює, щоб до мамі та трьома молодшим сестрам
Г Франя 4 з'ясовує правду про Валентина Білого
5 тікає, залишаючи свою родину
6. Створіть родинне дерево роду Кулаківських. Напишіть коротку характеристику (кілька слів) кожного героя

👇
Ответ:
Nina34732
Nina34732
23.03.2020

5.

А)4

Б)3

В)2

Г)1

6.

Софійка - невеличкого зросту, тендітна, з довгим пишним темним волоссям. Вона полюбляє читати. Останнім часом її захопила казка про Русалоньку та її нещасливе кохання.

Вадим Кулаківський - коханий та однокласник Софійки. Це вродливий високий самозакоханий хлопець з заможної родини. Він погано вчиться й досі відвідує гімназію лише завдяки «могоричам»

Сніжана - тітка Софії, сестра її мами. Надзвичайно вродлива «справжня принцеса й переможниця всіх конкурсів краси», тендітна та мрійлива жінка.

Валентин Білий – наречений тітки Сніжани. На початку роману справляє гарне враження. Це – «широкоплечий вродливий юнак», «елегантний високий блондин», «для жениха гроші – не проблема». Валентин – «сама ввічливість, скромність і привітність».

Сашко - друг та колишній сусід Софійки. Він – невеличкого зросту та дуже худий, «мов хрущик». Добрий, серйозний та працьовитий хлопець. З раннього віку зіткнувся з великою відповідальністю та необхідністю заробляти гроші.

Объяснение:

Отметь "лучший ответ"

4,4(22 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
gugem
gugem
23.03.2020

напишу на русском, заранее прости: Дориан Грей является антоганистом произведения. Мы видим его становление от доброго,со светлой душой парня, до эгоистичного и самовлюблённого. Изменчивость характера произошла благодаря нравоучениям Лорда Генри, который так же отличается мировоззрение от всех других. Он настовлял Дориана на истинный путь, как ему казалось, тем самым уничтожая девственную душу Дориана. Объяснив ему что внешность человека самое главное в обществе и этим можно манипулировать, он добился что парень превратился в чёрствого человека, который погубил не мало душ.

Повествование рассказывает о том, как эгоизм уничтожает душу человека, и показывает пример на Дориана Грее. В начале говорится, как прекрасно жить с таким мировоззрением, как у лорда Генри, но в конце показывает к каким последствиям это произвело.

Объяснение:

надеюсь

4,6(62 оценок)
Ответ:
hamidullinelnar
hamidullinelnar
23.03.2020

ответ:Поема Івана Франка «Мойсей» стала філософським твором, присвяченим майбутньому українського народу. Написання поеми, у якій письменник підіймає важливі проблеми, що стосуються українського селянства того часу, прийшлось на період революції 1905 року. У пролозі до цього твору визначена ідея та тема тексту. Автор шкодує, що український народ, який має тяжке життя, роз’єднаний між двома державами. Але поет твердо впевнений, що возз’єднання українських земель та визволення українців обов’язково відбудеться, що не пропадуть марно усі жертви, усі негаразди його співвітчизників.

Поему «Мойсей» Франко написав для українського народу. Він перетворив біблійну легенду і розповів про проблеми та шляхи звільнення від гніту. Зображаючи стародавніх ізраїльтян, Франко мав на увазі свій рідний знедолений народ. Дуже нагадує сорокарічне блукання ізраїльського народу в пошуках землі обітованої трагічні та сумні події в історії українського народу. А набуття Єрихона асоціюється автором з героїчною боротьбою народу України за своє національне і соціальне визволення, укріплює віру в його щасливе й прекрасне майбутнє.

Іван Франко говорить про єдність народу і вождя, проголошує історичну роль народу. Дуже яскраво про це сказано в казці про те, як дерева обирали собі короля. Автор пояснює алегорію казки:

«Дерева — се народи землі,

А король у їх колі —

Божий вибранець, син і слуга

Господевої волі».

Поет подає ідею безмежної вірності людини-вожака своєму народу. На думку І. Франка, справжнім керівником можна назвати лише ту людину, яка усвідомлює прагнення та інтереси людей. Підтвердженням цьому можуть служити проникливі слова справжнього патріота і ватажка Мойсея:

«Я ж весь вік свій, весь труд тобі дав

У незламнім завзяттю, —

Підеш ти у мандрівку століть

З мого духа печаттю».

Такі самі слова можна сказати і про життя, і про творчість Івана Франка. Сповідь-освідчення Мойсея можна назвати сповіддю самого Каменяра, бо це він устами пророка розмірковує над долею українського народу, виказує свої погляди на призначення людини, осуджує лінощі, рабську покору, закликає до боротьби. Справжній вождь народу, на думку поета, не має права сумніватися в справедливості вибраного ним шляху. Зневіра в сили народу — злочин, який повинен бути покараний.

Навіть Мойсей, який беззавітно відданий своєму народу, який він любить і за щастя та свободу якого він бореться, на одну мить засумнівався у своїй вірі. І за це був жорстоко покараний. Вождь повинен бути мужньою, цільною, відданою людиною і завжди йти поряд зі своїм народом, вірячи в його сили.

Поема «Мойсей» стала закликом і керівництвом для революційної молоді не тільки України, а й інших країн, актуальною вона залишається і в наші часи.

Объяснение:

4,4(9 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ