1. Визначіть пору року: А весна; Б літо; В осінь Г зима 2. Куди простували подорожні? А до Києва; Б до Богдана Хмельницького; В на хутір Хмарище 3. Хто зустрів подорожніх, коли ті під’їхали до брами? А Черевань; Б Богдан Хмельницький; В Василь Невольник Г ніхто не зустрічав 4. Кого радісно зустрів Василь Невольник? А Череваня; Б Богдана Хмельницького; В Шрама 5. Хто був полковником і священником в одній особі? А Черевань; Б Богдан Хмельницький; В Шрам Г Петро 6. Про кого йде мова: «Сидів він зимовником серед дикого степу на Низу, узявши собі за жінку бранку туркеню; проповідував він слово правди Божої рибалкам і чабанам запорозьким; побував він на пілі і на морі з низов’ями; видав не раз і не два смерть…»? А Черевань; Б Богдан Хмельницький; В Шрама Г Василь Невольник 7. Хто грав на бандурі у Череваня? А Черевань; Б Василь Невольник; В Шрам Г син Шрама 8.Кого називали Божим чоловіком? А Шрама; В священника; Г сліпого старця-кобзаря; В Череваня 9. Хто викупляв невольників із неволі? А Шрам; В священник; Г сліпий старець-кобзар; В Череван 10.Про співав сліпий кобзар у думі «Ой настала жаль-туга та по всій Україні…» А про невольників, які сиділи в тюрмах; Б про Богдана Хмельницького; В про Гонту; Г про Залізняка 11.Про кого сказано у творі: «Хоть він і розумом, і славою узяв над усіма, да йому не дають гетьманувати». А про Васюту Ніженського; Б про Череваня; В про Брюховецького; Г про Сомка 12.Про кого сказано: « Мабуть, нечистий напутив його. Почав гроші збирати, почав усякому годити, почав прохати в уряду в гетьмана. Той і настановив його хорунжим». А про Васюту Ніженського; Б про Череваня; В про Брюховецького;
Заинтересовавшись кинематографом, Григор Тютюнник работает в сценарной мастерской , создаёт литературный сценарий по роману Григория Тютюнника «Водоворот». В 1966 году вышла его первая книга «Завязь», ставшая одной из тех книг, которые засвидетельствовали новый взлёт украинской прозы и сделали популярным имя Григора Тютюнника, одновременно выделив его среди творческой молодёжи. Журнал «Дружба народов» отметил рассказы Тютюнника как лучшие в своих публикациях 1967 года. В 1968 году «Литературная газета» объявила всесоюзный конкурс на лучший рассказ. Григору Тютюннику была присуждена премия за рассказ «Тысячелистник». Произведение дало название сборнику 1969 года, в которую вошли повесть «Осада» и несколько рассказов.
Не будучи в состоянии во всей полноте реализовать свой талант в атмосфере чиновничьего диктата над литературой, 6 марта 1980 года Григор Тютюнник покончил жизнь самоубийством (повесился). Похоронен на Байковом кладбище. Григору Тютюннику посвящена одна из витрин Музея Одной Улицы. В середине 1960-х годов писатель жил в доме №34 на Андреевском спуске. В витрине музея выставлены рукописи Г. Тютюнника, письма к другу, коллекция оригинальных фотографий.