М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Головного героя твору звати: А. Клим Джура
Б. Сашко Смик
В. Андрій Джура
Г. Дмитро Омельчук
2. Справжнє ім’я Кактуса:
А. Ява Рень
Б. Клим Джура
В. Сашко Смик
Г. Сергій Стеценко
3. Де опинився Клим, коли провалився під землю?
А. ТТП
Б. ТТМ
В. ТТБ
Г. ТТТ
4. Де працювали мама і тато Клима?
А. на розкопках пірамід у Єгипті
Б. на розкопках Колізею у Римі
В. на розкопках під Києвом
Г. на розкопках у Львові
5. Машиною часу виявився:
А. Джип
Б. Москвич
В. Запорожець

Г. Мерседес
6. Ключ від машини часу Клим знайшов:
А. на городі
Б. у вазоні з калачиками
В. під грушею
Г. в машині
7. Найбільше ті істоти скидалися на:
А. велетенських жуків яскраво-блакитного кольору
Б. велетенських комах яскраво-блакитного кольору
В. велетенських метеликів яскраво-блакитного кольору
Г. велетенських жаб яскраво-блакитного кольору
8. Як по-домашньому називали бабусю?
А. Леся
Б. Марі
В. Соля
Г. Віра
9. Основний десант могутньої цивілізації синьомордиків мав прибути:
А. вночі о 03:00
Б. вдень о 12:00
В. ввечері о 21:00
Г. вранці о 08:00
10. Хто віддав наказ синьомордикам забиратися з нашої планети?
А. бабуся Соломія
Б. батько Клима
В. Клим
Г. мама Клима

11. Хто винайшов Засіб від переляку No9?
А. сусідка Клима
Б. Сашко Смик
В. бабуся Соломія
Г. мама і тато Клима
12. Твір «Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку No9» за
жанром
А. казка
Б. повість
В. оповідання
Г. роман

👇
Ответ:
пати24
пати24
17.03.2020

1) б.

2) в.

3) г.

4) в.

5) г.

6) а.

7) в.

8) в.

9) г.

10) а.

11) б.

12) б.

4,8(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
murrtinez
murrtinez
17.03.2020

Мистецтво має багато в вираження: у камені, у фарбах, у звуках, у слові тощо. Кожен його різновид, впливаючи на різні органи чуття, може справляти на людину сильне враження й створювати такі образи, що закарбуються назавжди.

Багато років точаться дискусії щодо того, яке з різновидів мистецтва має найбільшу виражальну силу. Хтось вказує на мистецтво слова, хтось – на живопис, треті називають музику найтоншим, а відтак найвпливовішим на душу людини мистецтвом.

Мені здається, це питання індивідуального смаку, про який, як кажуть,не сперечаються. Безперечним є лише той факт, що мистецтво має якусь загадкову силу та владу над людиною. Причому сила ця поширюється як на автора, творця, так і на “споживача” продуктів творчої діяльності.

Художник не може інколи подивитися на світ очима звичайної людини, як-от герой з новели М. Коцюбинського “Цвіт яблуні”. Він розривається між двома своїми ролями: батька, що зазнав горя через хворобу своєї доньки, й митця, що не може не дивитися на події згасання своєї дитини, як на матеріал для майбутньої повісті.

Часом і слухач не в змозі зупинити дію сил мистецтва. У “Давній казці” Лесі Українки можна побачити, як сила пісні, слова співця допомагають лицареві полонити серце коханої. Згодом ми бачимо, як слово, високе слово пісні, скидає з престолу лицаря, який перетворився на тирана. І таких прикладів безліч.

Вочевидь, наші класики, відчуваючи тонкі порухи людської душі, хотіли показати нам, як може впливати на людину й навіть на цілий народ художник. Дякувати таким прикладам, ми можемо глибше розуміти не лише силу мистецтва, а й цінувати творче в людині.

4,6(43 оценок)
Ответ:
wella5555
wella5555
17.03.2020
1965 рік. Провесінь. Надмор’я Молодий професор-історик Борис Отава познайомився в санаторії біля моря з московською художницею Таєю, привабливою молодою жінкою з оригінальним світобаченням. Рік 992. Великий Сонцестій. Пуща У той день, коли він прийшов у світ, лежали білі сніги, світило низьке сонце, тиша стояла в подніпрянських пущах. Він вибирався з пітьми на світ, і плакав од незвіданості шляху. Потім був дід Родим. Власне, його руки, як широкі теплі лопати, Від них малюк заспокоївся й притих. Мав він блакитні очі, тож назвали — Сивоок. Родим був велетенським чоловіком із сивим волоссям, в одязі зі шкури дикого тура. Він місив глину, клав на круг і виготовляв різні вироби. Найбільше — богів. Потім фарбував і обпалював на вогні. Усе сяяло різнобарвністю. Дід був мовчазний. Сивоок із захопленням слідкував за його роботою, знав усіх богів, хоч цього йому ніхто не говорив — і Перуна, і Белеса, і Сварога. Найбільше ж хлопчик любив Ярила. Тільки пізніше здогадався чому — той був схожий на діда! Приїжджали купці й купляли богів, а Родим складав у хижці срібло, хутра та інше добро. Він нікого не боявся. Але одного разу прийшли люди в чорному зі срібним хрестом, сказали підкоритися одному богові. Почали трощити готових богів на полицях, Родим кинувся захищати — і поліг від меча. Сивоок вибрався через стріху й щодуху побіг у пущу. Після багатоденного блукання по Лісу Сивоок потрапив до медовара Ситника і закохався в його дочку Величку. Але, не витримавши підневільного життя у Ситника, втік у пущу. Там познайомився з Лучуком — вправним стрільцем з лука, хлопцем його років. Вони вирушили разом у мандри. 1941 рік. Осінь. Київ Професор Гордій Отава не встиг евакуюватися з Києва, оскільки до останнього моменту намагався врятувати цінності Софійського собору. Він потрапив до концентраційного табору для військовополонених, де його, як виявляється, наполегливо розоіукував колишній колега-науковець, а тепер штурмбанфюрер Адальберт Шнурре. Полонені не виказують Отаву, але він несподівано побачив за колючим дротом власного сина Бориса і називав себе. Рік 1004. Київ Сивоок і Лучук потрапили до Києва, де хлопців вразила краса християнських храмів. Якось вони опинились на галасливому київському торзі, де побачили багато чого дивного для себе. їхню силу й кмітливість помітив зухвалий та спритний купець Какора і запросив до себе охоронцями.
4,6(73 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ