М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Юрій Винничук "Місце для дракона". 3. Проаналізуйте вірш Григорія. Як він розкриває уявлення дракона про людське суспільство? Чи справедливі його слова? Наведіть докази на підтвердження своєї думки.
8. Опишіть, якою ви уявляєте Настуню. Чи заслуговує вона справжнього кохання та принесення жертви заради неї? Свою відповідь обґрунтуйте.
11. У творі всі герої розуміють, що суспільство морально хворе. Чому в князівстві ніхто не наважується змінити порядки на краще?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
samaska
samaska
06.09.2021

ответ: Шановний козак Швайко,

Я пишу вам цього листа, щоб висловити свою пошану вам - розумному, невловимому та відчайдушному козацькому розвіднику. Коли я прочитав про вас в книзі Володимира Рутківського "Джури козака Швайки", я був дуже вражений вашою сміливістю, мужністю та рішучістю. Ви - справжній лицар та патріот, який любить рідну землю та захищає її від ворогів.

Я з задоволенням читав про ваші пригоди, а також про пригоди Грицика і Санька. Я намагаюся наслідувати вашому прикладу - намагаюся бути сміливим, добре вчитися, щоб багато знати, і займаюся спортом, щоб стати сильним.

Я хочу побажати вам успіхів у вашій благородній справі - захисті рідної землі.

Я дуже захоплююся історією козацтва і вважаю вас гарним прикладом того, яким повинен бути справжній казак. Саме такі люди як ви споконвік захищали мирних жителів нашої землі від численних ворогів

Объяснение:

4,7(91 оценок)
Ответ:
fasefasefaceface
fasefasefaceface
06.09.2021

Епітет - Художнє означення, за до якого автор підкреслює певну властивість чи рису зображуваного об’єкта.

Порівняння - В основі — підметна або смислова подібність, схожість явищ, виділення певної риси предмета через зіставлення з іншим.

Метафора - Вживання слів і словосполучень в непрямому значенні на основі подібності, аналогії, що міститься в їх семантиці, скрите порівняння, може бути розгорнуте в порівняння.

Метонімія - Вказівка на окреме явище, за яким передбачаються інші, заміна назви одного предмета назвою іншого на основі тісного зв’язку між ними.

Алегорія - Перенесення значень одного кола явищ на інше, наприклад відтворення людських характерів та взаємин в образах тварин, предметів, явищ природи, іносказання.

Символ - Заміна абстрактного або узагальнюючого поняття конкретним образом.

Оксиморон - Сполучення слів, що виражають протилежні або суперечливі поняття, і як результат, виникає нове смислове значення .

Іронія - Прихована насмішка.

Гіпербола -ПеребільшенняПеребільшення.

Літота - Надмірне неприховане применшення.

Риторичні фігури - Особливі синтаксичні конструкції з виразною авторською інтонацією, з яскравим емоційним забарвленням, посилюють увагу читача, не вимагаючи від нього відповіді.

Рефрени - Неодноразове повторення тих самих слів і висловів для підкреслення важливості.Тавтологія – повторення одного й того ж чи близького за змістом або звучанням слова.

Анафора – повторення слова чи словосполучення на початку речення або віршованого рядка, єдино початок.

Епіфора – повторення слова чи словосполучення в кінці рядка або речення.

Інверсія - Зворот поетичної мови з незвичайним порядком слів.

Антитеза - Протиставлення протилежних понять, явищ, предметів, людських характерів .

Паралелізм - Паралельне зображення чимось подібних предметів.

Алітерація - Повторення приголосних звуків.

4,7(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ