Установіть відповідність між сюжетними елементами твору Я. Стельмаха «Митькозавр із Юрківки, або химера лісового озера»( Розв’зка
2
Кульмінація
3
Експозиція
4
Зав’язка
А
подяка Сергія і Митька Василеві за те, що він влаштував їм чудові канікули
Б
Сергій з Митьком побачили щось «надзвичайне, неймовірне і дуже доісторичне»
В
учителька дає завдання зібрати колекцію комах; хлопці знайомляться з Васею-велосипедистом, живуть у лісі
Г
на озері з’являється доісторичне чудовисько, лякає дітей. Митько вступає з ним у двобій.
Я вважаю, що всі люди різні і мають право мислити так, як вони вважають за потрібне. Але на моє переконання, оптимістам набагато простіше досягати своїх цілей і долати життєві перешкоди. У той час, як песиміст закриється у собі після чергової невдачі, то оптиміст усвідомить свою помилку та буде рухатися далі до своєї мети, я так вважаю, тому що неодноразово стикався зі схожими ситуаціями, і переможцями з них завжди виходили оптимісти.
По-перше, яскравим прикладом саме такого розуміння для мене є Тарас Шевченко, який виріс у дуже непростий час, проте він був впевненим, що колись Україна розквітне, та прикладав для цього колосальні зусилля.
По-друге, у зв'язку з порушеною проблемою хочеться згадати головного героя твору братів Рудченків "Хіба ревуть воли, як ясла повні?" а саме Чіпку, який з самого дитинства був песимістом, такий іб мислення не привів його ні до чого хорошого, а можливо і був причиною усіх скоєних ним злочинів.
Отже, висновком моїх міркувань стане така думка: оптимістам живеться комфортніше та простіше, але це особистий вибір кожного.