ответ:В наш час багатьом потрібні гроші, але чи зроблять вони нас щасливими? Ні, адже поняття щастя не лежить в грошах. Іван КарпенкоКарпенко-Карий саме таке щастя показує в Герасимі Калитки. Автор зображає Герасимамжадібним, злим, безумовним. Потрібно попо-перше бути духовною людиною, адже це добре коли людина допомагає іншим і підтримує їх. Герасим навіть не поважав свою родину. Це нам і доводить, що Герасима зламали гроші. Не важливо який ты багатий, чи бідний, ты завжди повинен залишатися людиною. Герасим не поважає почуття інших людей. Прикладом цього є коли Герасим віддав Романа за дочок Пузиря. І в цьому також винні гроші. Тому що Роман кохав Мотрю, але ГераГерасима хотілося більше розбагатів. Ось як гроші породжувати бездуховність.
Якщо ознайомиись з переліком цих прав, то стає зрозуміло, що у творі "Федько-халамидик" описано як порушувалися такі права дитини:
право на особисту недоторканість; ( про це свідчить те, що батьки били і лаяли хлопця,
незаконне посягання на честь і гідність ( мати і хлопці лаяли і обзивали Федька, а Толік сказав про нього неправду і всі повірили цій брехні) ,
а також, на мій погляд, порушено право на користування найбільш досконалими послугами системи охорони здоров’я (не зрозуміло чому батьки Федька не звернулися до лікарні, коли хлопець захворів).
Чёрная ра́да» (укр. Чорна рада) — исторический роман об Украине, написанный украинским писателем Пантелеймоном Кулишом, первые главы которого были опубликованы в 1845 году. В этой «хронике исторических событий» автор воспроизвёл известные исторические события — чёрную раду в Нежине в 1663 году. Произведение было написано под влиянием исторических романов Вальтера Скотта.
Чёрная рада
Чорна рада
Обложка книги «Чёрная рада».gif
Жанр
исторический роман
Автор
Пантелеймон Кулиш
Язык оригинала
украинский
Дата написания
1846
Проблематика
Композиция
Главные персонажи
Значение в украинской литературе
Экранизация
Литература
Ссылки
Последняя правка сделана 8 дней назад участником 193.27.196.19
СВЯЗАННЫЕ СТРАНИЦЫ