М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1.Написати фанфік до будь-якого епізоду з твору, використавши реальне і фантастичне (до 1 стор.) Місце для дракона(написати своє)

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Shariknt
Shariknt
27.02.2022
Юрко (головний герой) знайшов у лісі дику качку з каченятами. Він забрав каченят до себе, не дивлячись на супротив качки, і поставив їх в коробку. Але каченята не хотіли ні їсти, ні пити, тому він вирішив, що вони соромляться його і пішов гуляти з друзями. В той час Тося (головна героїня) знайшла каченят, забрала їх і намагалася повернути до матері. Але каченята вже не могли навіть плавати. Після того Юрко припинив товаришувати зі своїми сільськими друзями і згодом поїхав додому. Перед від'їздом він кілька разів ходив до річки, але качку з каченятами так і не побачив. 
4,4(56 оценок)
Ответ:

  Повість “Гуси лебеді летять” є прикладом поетичної розповіді письменника Михайла  Стельмаха про своє дитинство. Саме гуси на початку і наприкінці твору символізують плин книги життя, де найяскравішою сторінкою для кожного є його дитинство.

     Бачимо, що Михайлик був жвавий і веселий хлопець, схильний як  до глибоких роздумів, так і до смішних витівок. Злиденне життя зробило його співчутливим до бідних. Тут мимоволі згадується гарбузове насіння, яке передавали дитячі рученята голодним подорожнім.  Хлопець вирізнявся серед інших допитливістю. Дідусь часто  розмовляв з малим, а онук любив слухати казки, які зачаровували своєю казковістю і торжеством добра. Розповідав про велич природи, про необхідність дбайливого ставлення до неї. Тому Михайлик зростав захоплювався красою рідного краю, мріяв побільше дізнатися про рослини і тварини. Розумів, що в цьому йому звичайно до також книжки. Мова хлопця була наповнена дотепними висловами, фразеологічними зворотами , які є перлинами народної мудрості. 

     Не дивлячись на те, що Михайло Стельмах походив з небагатої  сім’ї,  але дитинство його, оточене  любов’ю та турботою, можна назвати щасливим. 

4,5(17 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ