Объяснение:
1. Назвіть автора твору “Чайка…”:
а) Річард Бах;
2) Кого звали Джонатан Лівінгстон?
в) чайку.
3) Зупинитися в повітрі – для чайки це:
б) ганьба;
4) Що Джонатан Лівінгстон любив робити найбільше?
а) літати;
5) Чого хотів добитися Джонатан?
б) вміння досягати максимальної швидкості при польотах;
6) Чи оцінила Зграя досягнення Джонатана Лівінгстона?
б) ні;
7) Як повелася Зграя з Джонатаном?
в) вигнала з Сім’ї Чайок, зі Зграї.
8) “Ми з твоєї Зграї, Джонатан, ми твої брати … Ми прилетіли, щоб
покликати тебе вище, щоб покликати тебе додому …” Хто сказав
ці слова Джонатану?
б) дві чайки;
9) Кого зустрів Джонатан на небесах?
а) чайок-однодумців;
10) Що вважали небесні чайки справою всього свого життя?
в) осягати таємниці польоту.
11) Що Салліван (наставник Джонатана) вважає сенсом життя?
а) досягти досконалості і розповісти про це іншим;
12) Завдяки яким якостям Джонатан досяг досконалості в
польотах?
а) мужності і безстрашності;
А ещё я тебе отомщу в КС«Худо́жник» — повість Тараса Шевченка російською мовою, написана 25 січня — 4 жовтня 1856 р. у Новопетровському укріпленні. У повісті «Художник» Шевченко продовжує розробляти тему долі талановитого кріпака, започатковану ним у повістях «Варнак» та «Музыкант».
За жанровими особливостями, принципами зображення, характером типізації повість має складну структуру. Мемуарні елементи органічно співіснують у ній з елементами епістолярного жанру та нарису.
Перша частина — виразно автобіографічна й мемуарна; розповідь ведеться від особи художника, в образі якого можна впізнати риси й учинки реального Івана Максимовича Сошенка. Образ героя — спершу обдарованого кріпака-малярчука, згодом — молодого художника, захопленого мистецтвом і життям мистецької богеми, — суто автобіографічний (з деякими елементами художнього домислу) у першій частині.
У другій — риси автобіографізму властиві психологічній «біографії» героя, тоді як історія фатального одруження й трагічна розв'язка домислені на основі реальних фактів з життя декого з колег-художників; відбилася тут і романтична ідея всеохопного служіння божественному мистецтву. Спогади Шевченка подаються у формі листів героя про навчання в Академії мистецтв, про мистецьке життя у тогочасному Петербурзі.
Объяснение:
Объяснение:
Художник» — автобиографическая повесть Тараса Шевченко написанная на русском языке 25 января (4 октября) 1856 года в Новопетровском укреплении. В повести «Художник» Шевченко продолжает разрабатывать тематику судьбы талантливого крепостного, начатую им в повестях «Варнак» и «Музыкант»[1]. В первой части повествование повести идёт от имени художника, образ которого автобиографический. Во второй части Шевченко добавил трагическую развязку, основанную на основе реальных фактов из жизни некоторых его друзей и коллег-художников[2].
1.А
2.В
3.Б
4.А
5.Б
6.Б
7.В
8.Б
9.А
10.В
11.А
12.А