М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти план-характеристику інститутки (за повістю "Інститутка") ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ttommy
ttommy
20.06.2020
У творі Джека Лондона «Жага до життя», безіменному герою довелося пережити страшні муки. Спочатку він підвернув ногу і його покинув товариш. Він зіткнувся з ведмедем, але не втік, а почав ричати і ведмідь втік. Його лихорадило, він дуже хотів їсти, їв він тільки народившихся пташенят, хотів зловити рибу, але вона від нього втекла. Головний герой хотів зловити пташку, але йому теж це не вдалося, пташка втекла. На його путі зустрічалися зграї вовків або кісті їх здобичі. Безіменний герой перемалував ті кісті та їв їх. Під кінець за ним плетався хворий вовк і хотів з‘їсти героя, але головний герой не здавався і зміг позбавитися від вовка. Коли його врятували він ще ховав у себе хліб під матрацом, боявся що їжі не вистачить. Чернз декілька місяців це припинилося. Ось так безіменний герой з муками врятувався.
4,5(34 оценок)
Ответ:
killskorpion19
killskorpion19
20.06.2020

Вона була, як усі діти. Тільки талановита.

Так тривало до десяти літ. А в січні 1881 року все змінилося. В Луцьку, де тоді жила родина Косачів, Леся пішла на річку Стер подивитися, як святять воду на Водохреща. В дівчинки дуже змерзли ноги. Вона ледве прийшла додому. Невдовзі Леся тяжко захворіла: в неї почала боліти права нога. Дівчинка була дуже терплячою, але не витримувала і плакала від болю. її л і кували різними ваннами і масажами, й нога через деякий час перестала боліти. І не турбувала Лесю кілька років. А потім був діагноз — сухоти кісток.

Леся не знала, що підступний туберкульоз перекинеться згодом на легені, на нирки... Операція на лівій руці восени 1883 року позбавила болю, але й перекреслила надії стати піаністкою.

"Мені часом здається, писала згодом Леся Українка, — що з мене вийшов би далеко кращий музика, ніж поет, та тільки біда, що натура утяла мені кепський жарт".

Леся глянула на чистий аркуш паперу. Вона не написала ще жодного рядка! Але пам'ять знай показувала дівчині призабуті картини з минулого.

Все дивним чином перепліталося у житті — сумні і приємні події. Леся відчула, що сьогодні напише нову поезію... Це солодке передчуття поетичного шалу, що хвилею з'являвся ночами, тримало її на світі.

Гетьте, думи, ви, хмари осінні! То ж тепер весна молода Чи то так у жалю, голосінні Проминуть молодії літа?

Ні, я хочу крізь сльози сміятись. Серед лиха співати пісні. Без надії таки сподіватись. Жити хочу! Геть думи сумні!

Леся заплакала — не за собою, не за своєю долею. Таких мужніх людей, як вона, мабуть, годі було шукати.

4,5(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ