ответ: Ренесанс: 1. Слово «Ренесанс» запозичене з французької мови та перекладається як «друге народження або переродження».
2. Батьківщиною епохи Відродження вважається Флоренція і саме звідси Ренесанс поширився спочатку по всій Італії, а невдовзі по всій Європі. днією з причин виникнення нового культурного руху була фінансова незалежність художників які жили в цих успішних містах і могли дозволити собі творити у власне задоволення.
3. Винахід друкарського верстата Гутенберга в 1450 році відіграв революційну роль в поширенні ідей епохи Відродження.
Объяснение:Бароко: 1. Батьківщиною бароко є Італія
2.Спочатку терміном бароко моряки називали перлини неправильної форми.
3.Стиль бароко поєднує в собі контрастність, прагнення до пишноти, динамічність образів, напруженість, поєднання реального і вигаданого.
при́тча — це повчальна розповідь з історії чи навколишнього життя, мета якої викласти духовні чи моральні істини. на відміну від багатозначності тлумачення байки, у притчі зосереджена певна дидактична ідея. сюжет притчі будується в образній формі, на життєвих ситуаціях, на повсякденних
спостереженнях суспільного життя.
анафора — єдинопочаток; одна зі стилістичних фігур; вживаний на початку віршових рядків звуковий, лексичний повтор чи повторення протягом цілого твору або його частини синтаксичних, строфічних структур.
гіпербола— вид тропа. стилістична фігура явного і
навмисного перебільшення для посилення виразності та підкреслення сказаної думки. наприклад: «я казав це тисячу разів» або « як дуб».
епітет— це слово чи словосполучення, завдяки особливій функції в тексті, є слову набути нового значення або смислового відтінку, підкреслює характерну рису,
визначальну якість певного предмету або явища, збагачує мову новим емоційним сенсом.
міфи — це античні, біблійні й інші перекази, сказання про створення світу і людини, розповіді про діяння древніх, про грецьких і римських богів і героїв.