М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Мирослав Дочинець - постмодерніст? Його роман “Криничар” відноситься до масової чи елітарної літератури?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
дизиль
дизиль
08.01.2023

Соломія - один із головних образів повісті Михайла Михайловича Коцюбинського "Дорогою ціною". Це вродлива жінка, з міцною і сильною статурою, гарним обличчям, карими очима, довгими косима.

Важким було у Соломії життя: кохала Остапа, а пан силоміць віддав її заміж за нелюба. Несила була терпіти таку наругу, Соломія відважується на рішучий крок - разом з Остапом тікає від пана за Дунай.

Самовіддана і дужа, вона не раз рятує свого коханого від біди, бореться за життя Остапа, виводячи його з плавнів, а потім викупляючи в жовнірів. Тяжко поневіряються молоді по Туреччині, проте Соломія ладна все стерпіти заради коханого. Вона бореться за своє щастя, і щаслива, що поряд Остап, а не осоружний чоловік.

Остання самопожертва Соломії, коли вона, рятуючи Остапа, сама топиться у водах Дунаю.

В образі Соломії ми бачимо надзвичайно сильну і фізично, і морально особистість, яка заради свого кохання і свободи ладна на самопожертву.

4,6(63 оценок)
Ответ:
SkipMe
SkipMe
08.01.2023

твір за сестрою загалом розповідає про хлопчика який жив в часи козаків,коли на їхнє село напали злодії тоді вони викрали сестру та тата,маму вбили і дідуся також вбили,хлопчик був маленьким але розумів,що він мусів відшукати сестру і батька,тоді хлопчик взяв коня і поїхав за ними,його поранили коли він їхав,він зустрів свого брата який був козаком,тоді хлопчика дуже багато що чекало,сестру йому знайшли в криму,вони попросили волю і поїхали геть,родинні цінності в цьому творі це напевно те як хлопчик не здавався і хотів відшукати своїх рідних хто залишився сестру і батька але з годом він і знайшов свого брата,тому я вважаю що потрібно дорожити своєю сім єю і тоді все буде добре

Подробнее - на -

4,5(17 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ