На світі є книга , яка вважається однією з найдавніших у світі. Її називають Книгою Книг . Писати її почали ще кілька тисяч років тому. Це Біблія , священна книга християнської релігіі.Первая книга Біблії називається Книгою Буття. Там розказано про створення світу , про рай , про Адама і Еве.Біблія ділиться на Старий і Новий Заповіти. Ветхий в основному розповідає про історію єврейського народу , там описано багато жорстокостей і різних гидот , тому його читають мало. Він вважається священною книгою для релігії іудаїзму тоже.В Біблії викладені моральні закони , принципи, за якими корисно жити людям . У Старому Завіті це десять заповідей : не вкради , що не убий , Шануй батька свого та матір свою , Не чини перелюбу. Багато важливі речі і закони моралі розказані в Новому Завіті тоже.Я більше знайомий з Новим Заповітом. Новий Завіт розповідає про Сина Божого Ісуса Христа , його чудесне народження у Діви Марії . Він вчив добру, воскрешав мертвих , зціляв хворих. Прості люди з захопленням слідували за ним і приймали його у своїх будинках. Але церковники і люди влади побачили в Ісусі загрозу для себе. Вони злякалися того , що люди слухають його більше , ніж ніх.Біблейское Євангеліє розповідає про те , як Іуда зрадив свого Вчителя , як Понтій Пілат судив Ісуса , як пророка розіп'яли на хресті. А потім Ісус воскрес і і явився своїм учням і ученіцам.Люді дотримуються в житті далеко не всі заповіді і настанови Христа. Навіть в церкві. Наприклад , Ісус свого часу вигнав із храму торговців і міняйл . А сьогодні в кожній церкві торгують свічками , книжечками , іконками , беруть гроші за хрестини , відспівування та інші ритуали . Я думаю , що якби всі люди дотримувалися біблійні заповіді , принципи , то світ став би набагато кращим і добрішим .
1. Летіли гуси, а назустріч один: "Добридень, сто гусей! - каже. "нас не сто, а щоб було сто, треба ще стільки, та півстільки, та чверть стільки і ще ти, то аж тоді буде сто". Скільки було гусей? 2. Яке хлоп'яче ім'я можно однаково читати з обох боків, вперед і назворот? 3. Коли людина в кімнаті буває без голови? 4. Що спершу треба зробити, лягаючи спати? 5. У млині було вісім мішків, на кожному мішку сиділо по дві миші, прийшов мельник з котом, скільки тепер стало ніг? 1. Тридцять шість. 2. Пилип. 3. Коли виставить голову у вікно. 4. Сісти. 5. Дві ноги мельника.
Сучасність – у всіх людей це слово асоціюэться з новими будівлями, проривами у науці і техніці, новомодними пристроями. Вже 21 ст., а чи можна дійсно вважати нас сучасними? Це дивлячись з якого боку подивитися. Ось наприклад я, людина, яка дивиться на все тільки своїми очима, ніколи не ввійду в положення іншого і по справжньому не до йому. Тому, для меня э тільки одна сторона бачіння цього слова. І вона така: ми – зовсім не сучасні люди! Не дивлячись на всі пристрої, вироби, для меня ми завжди залишимося дикунами з середньовіччя, хочя, може ми зараз навіть гірші за них! Так, наша мова продвинулась, кордони країн більш-менш устоялися, немаэ массових війн і погибелі, проте, ми так і не навчилися співчуттю, взаэморозумінню, до "Для нас – любимих", чомусь у меня зразу спливаэ саме такий вислів. Всі роблять все і тільки для себе, ми ніколи не думаэмо про інших, адже "нам повинно дістатися все найкраще", ми "самі найкращі", "ми все можемо". Саме з такими слоганами і по цей день живуть люди на нашій планеті. Живуть егоїстично, лицемірно, скупо, у нас не залишилось ніякого почуття честі і гідності, все собі і тільки собі! Як по меня – це все не ознаки сучасності, а ознаки повільної загибелі останніх гарних та світлих почуттів у людини.