М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Складіть речення про мову використовуючи архоїзми

👇
Открыть все ответы
Ответ:
лол1635
лол1635
16.04.2022

Твір на тему „Добро і зло в сучасному світі та в людині

Объяснение:

З самого дитинства ми знаємо, що у світі існують дві непримеренні сили – добро і зло. Що ж несуть у собі ці дві сили? Добро – це світла, сонячна сторона нашого буття, що пов’язана зі справедливістю, миром, коханням та злагодою. Зло – це бік темряви, де володарює обман та жорстокість, єгоїзм та зрада.

            Але чи завжди добро, навіть у наш час, йде на благо людині? Стається так, що і добро може перетворитись на зло. Можна привести такий приклад: друг дав списати домашнє завдання однокласникові. Що у цьому страшного? Нічого, якщо не брати до уваги той факт, що однокласник не отримав жодних знань.

          Цей одвічний двобій відбувається не тільки у сучасному світі, а й на сторінках творів видатних авторів, адже кожен із нас хоч раз замислювався над питання добра і зла. Так, у творі П. Мирного «Хіба ревуть воли...» ми бачимо роздвоєність Чіпки Варениченка, що стоїть перед вибором між добром і злом. І стається так, що на певному етапі його життя, ці дві непримиренні сили знаходять у ньому поєднання: вдень він працює, а вночі з товаришами знову ступає на злочинну стежку.

        Сучасний світ повний як добра, так і зла. Проте я вірю, що в душі кожного із нас, все ж таки добро переможе над злом. Якщо кожна людина перед тим, як діяти задумається, чи благою буде ця дія, навіть якщо вона продиктована самими добрими мотивами.

4,4(25 оценок)
Ответ:
Leralove20051
Leralove20051
16.04.2022
Щоб довести, чи актуальні християнські цінності в сучасному світі, треба спочатку сформулювати, про які саме цінності йдеться. Якщо взяти 10 заповідей, то легко зрозуміти, що більшість з них залишилася так саме актуальними, як і раніше. Не кради, не вбивай, поважай батьків, не заздри іншим - все це вірно і зараз, ніхто цього не буде заперечувати. Любов до ближнього свого, терпіння, вміння прощати - те, чому Христос вчив своїх послідовників, - теж є дуже бажаними рисами людини навіть у третьому тисячолітті. 
З іншого боку, світ за два тисячоліття значно змінився: змінилися і люди, і суспільство. Це дуже гарно видно, якщо почитати буквально кілька місць зі Старого Заповіту. В ті часи, про які йдеться в Біблії, нрави були доволі жорстокими.
Вже давно немає жахливих законів та звичаїв, що були в біблійні времена. Нікого не забивають камінням на смерть (принаймні, в Україні), не перетворюють на рабів. Тепер у нас не вбивають людей тільки за те, що вони вірять в іншого бога. За дві тисячі років світогляд людей не міг не помінятися, але є такі цінності, що не міняються тисячоліттями, і деякі з них відображені у Біблії. Таким чином, можно сказати, що принаймні частина християньких цінностей залишилася актуальною і зараз.
4,8(33 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ