Федько-халамидник, дуже цікавий образ над яким автор напевно провів не один час. Так ким представляють у творі Федька. Розбишакою та пустоголовим хлопчиськом. Ні як на мою думку то Федько і справді був розбишакою, але ж ми не знаємо самого задума автора. Сам Федько добрий та на вигляд вічливий хлопчина якому батьки не вірять, часто навіть беруть ремінь в руки. Але хіба ж цього заслужує наш герой якого багато хто полюбив. На жаль дочитавши до кінця твір ми бачимо як доля жорстоко повелася с Федьком. Але все ж не зважаючи на жорстокій кінець сам Федько мені дуже сподобався як і сам твір.
Объяснение:
Сподіваюсь допоміг:)
«Intermezzo» характеристика головного героя
Ліричний герой твору “Іntermezzо” – це сам “сонцепоклонник ” М. Коцюбинський, який дуже трепетно, з особливою любов’ю ставився до сонця, природи. Герой твору є досить дивним. Він, на перший погляд, хоче втекти від людей, від суспільних проблем, а з іншого боку, прагне просто тимчасового перепочинку на лоні природи.
Ліричний герой перебуває у стані втоми, яка ось-ось має закінчитися депресією. І він сам це усвідомлює. Його втомили люди, постійне “треба”. Він хоче втекти від людей. Він навіть починає заздрити планетам, бо кожна з них має свою орбіту і ніщо не стає їм на дорозі. А люди стикаються одне з одним щодня.
Объяснение:
надеюсь нормально :)
Народні пісні - це вид музичної творчості, слова і музика яких не мають авторства і з'явилися в історичному процесі розвитку культури народу.
Групи, жанри народних пісень вельми різноманітні, перерахуємо основні:
- Пісні про Батьківщину: билини,балади,патріотичні пісні,Історичний фольклор.
Приклади:"Сонце і місяць","Полтава","взяття Казані".
- Обрядові пісні, присвячені весіллям,колядкам,зборам врожаю, масляній.
Приклади:"посіяли дівки льон","Лобода","Боряре,а ми до вас Прийшли".
-Колискові пісні:"Баю-баюшки-баю, не ложися на краю","Ніч прийшла, темряву привела".
- Солдатські пісні:"Ура Царю-батькові Росії","Вороні коні".
- Хороводні і танцювальні пісні:"у полі Берізка стояла","Калинка-малинка".
- Про природу пісні:"Вечірній дзвін".
- Частівки, ліричні пісні: "Ой, мороз, мороз".
Обрядовий фольклор-це особливий вид пісень.Складали обрядові пісні до певних днів, дат календаря-збір врожаю,Масляна,проводи весни,різдвяні ворожіння,колядки, свято Купали.З нагоди весіль,Днів Народження,на хрестини, ювілеї люди виконували обрядові пісні.
Дуже подобаються Російські танцювальні пісні,пісні про природу дуже душевні і співучі, слова прості і легко запам'ятовуються.Яскравий приклад-це всіма улюблена "Калинка-малинка","Катюша".Народні частівки мають завзятістю і гумором,часто висміюючи проступки,помилки людей.Народні пісні красиві,з прямим змістом,їх неможливо не любити,як і не знати "Ох,мороз, мороз".
Объяснение:Немає тільки це і отримаєш п'ять