М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

"герой ославленний у піснях" твір
І.Сірко Морозенко Б.Хмельницький і т.д.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
SIHGFI
SIHGFI
15.04.2021

У поемі змальована українська природа: рослини, дерева, кущі (папороть, васильки, петрів батіг, конвалія, терен, шипшина, липа, дуб, сосна); тварини дикі і свійські (вовк, ведмідь, тхір, заєць).

Відгомін язичницьких вірувань предків: Еней перед подорожжю на той світ приносить жертву: ламає гілку з чарівної яблуні (прообраз дерева життя); троянці зустрічаються з мавками; у творі описані ворожіння і знахарство.

Троянці ходять у гості з хлібом-сіллю; беруть участь у поминках, весіллях, родинах; бувають на вечорницях і досвітках, б'ються за правилами козацького штурхобочного бою.

Відтворення традиційної української кухні: страв (свиняча голова з хріном, локшина, куліш, каша, пиріжки, ковбаса, борщ) і напоїв (горілка, пиво, слив'янка, узвар).

Герої твору грають на бандурі, сопілці, скрипці, кобзі — найпопулярніших в Україні музичних інструментах; співають пісні про козаків; танцюють горлицю, санжарівку.

Точне зображення деталей чоловічого (сорочка, каптан з китайки, шапка, пояс з каламайки, бриль, постоли, свита) і жіночого (кораблик, кунтуш, запаска, червоні чоботи) одягу. Зображуючи український костюм, автор захоплюється його естетичністю, зручністю, підкреслює народний смак.

У творі органічно вжиті народні прислів'я, приказки, пісні. На щиті Енея Вулкан викував героїв українських казок (Телесика, Котигорошка, Івана-Царевича, змію, Жеретію). Царю Латину троянці дарують «килим-самольот», скатерть-самобранку, сап'янці-самоходи.

Объяснение:

4,5(55 оценок)
Ответ:
умник200610
умник200610
15.04.2021

Я не знаю і не можу сказати конкретно, тому що Степан — дуже неоднозначна особа. Проте, на мою думку, його перше кохання — Надійка, було дуже чесним і істинним, щирим. Можливо, це було не дуже помітним, але він справді хвилювався за неї і якийсь огонь у його душі юна та чепурна красуня все ж таки розпалювала. Так, його вчинки щодо неї, не піддаються коректному поясненню. Гадаю, через особистий складний характер, хлопцю не вдалося справити добре враження і зародити гарні стосунки з нею.

Пам'ятаєте, як наш скверний протагоніст побачив Надійку десь у завершальній частині твору? Так ось... Від тієї "славної дівчинки" залишилися тільки приємні спогади. Її форми змінилися, манера спілкування також. А тепер... Пам'ятаєте реакцію Радченко? Їй, вже жінці, вдалося зачепити емоційні ланцюжки. Це означає, що Надійка для нього ще є предметом обожнювання. До речі, психологи стверджують, що любов — це коли людині вдається торкнутися до кожної «кнопки», яка позначає почуття (рахуючи як і гнів, так і задоволенність).

4,6(40 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ