М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Користь для громади Захара Беркута

👇
Ответ:
Хаченок1337
Хаченок1337
07.07.2022

Відповідь:Він був прекрасним ватажком і мав багато досвіду. Він був прекрасним стратегом і тактиком . Він все своє життя віддав громаді.Можна сказати він жив громадою. Він все робив щоб його люди бали щасливими . Захар був ще прекрасним лікарем. Беркут виліковав всіх. Не забувайте йому було понад 90 років

4,8(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alenushka73
alenushka73
07.07.2022
Я полюбляю книги тому, що до них мене змалечку привчили батьки. Спочатку мені читали вголос дорослі, а з п"яти років я вже вільно став читати сам. Відтоді книжки стали моїми добрими друзями, вони щедро дарували мені  знання, почуття, емоції. Книжки до мені змістовно проводити мій вільний час, не давали ніколи нудьгувати. Завдяки читанню книжок, я навчився грамотно висловлювати свої думки. Я майже не роблю помилок у своїх власних текстах, тому що мимоволі засвоював правопис, читаючи книги.  Коли я матиму власних дітей, я даруватиму їм все нові й нові книжки.
4,6(1 оценок)
Ответ:
run5555
run5555
07.07.2022
Що ж це за ціна, якою вимірювалася споконвічно бажана людством воля? Це - власне життя! Коцюбинський доводить, що життя дорівнює волі, а волю можна виборити лише життям. І це стосується не тільки героїв оповідання - Остапа та Соломії, здатних на все заради волі. Я вважаю, що в їх образі письменник узагальнив увесь поневолений український народ, який вже ставав на революційний шлях. У уяві М. Коцюбинського поневолене селянство - це вже не "віл у ярмі". Саме для того, щоб показати "жевріння іскри у попелі", автор насичує оповідання показом тієї ціни, тих жахливих пригод, які на кожному кроці чекали на втікачів від панського ярма, коли "почуття дійсності втрачалося". «Життя не має ціни, а воля дорожча за життя». Ці слова — не просто відо­браження народної мудрості, а істина, вистраждана десятками поколінь. Ми, сучасні люди, іноді не можемо зрозуміти до кінця значення таких, зда­валося б, простих речей, як воля, право самостійно приймати рішення. Маючи здоровий глузд, не можна зрозуміти, як одна людина може продати іншу, обмі­няти її на якусь річ, заборонити одружуватися чи, навпаки, силоміць одружи­ти, позбавити життя. І все це абсолютно безкарно. Більше того — це законно. І страшно навіть подумати, що люди так жили протягом кількох століть. Більшість із них примирились зі своїм ганебним становищем, але були й та­кі, які вище за все цінували Найвищу ціну заплатили герої М. Коцюбинського за волю, за щасливе життя. Сум і відчай наповнює душу після прочитання твору. Але, незважаючи на трагічну кінцівку оповідання, автор возвеличує волелюбність рідного народу, для якого шлях до щастя - це самовіддана боротьба за волю та незалежність.
4,7(71 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ